Gürültü yapan komşu

Freasus

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam, konuya direkt giriş yapayım. En aşağıda oturan komşumuz evinin camları açık bir şekilde oturuyor yaz oldugu için küçük yaşta bir çocuğu var çocuğu geceleri 11 12 01 civarları fark etmez bağırarak çok rahatsız edici sesler çıkartıyor ve uyutmuyor çok rahatsız edici. Aşağı katta kaldığı için ses yankı yaparak bizim katımıza geliyor ve inanın çok rahatsız edici, kafanızda bağırsa bu kadar olur. Bu durumda aileyi polise bildirmemiz bize bir sonuç verir mi?

Öncelikle herkese selam, konuya direkt giriş yapayım. En aşağıda oturan komşumuz evinin camları açık bir şekilde oturuyor yaz oldugu için küçük yaşta bir çocuğu var çocuğu geceleri 11 12 01 civarları fark etmez bağırarak çok rahatsız edici sesler çıkartıyor ve uyutmuyor çok rahatsız edici. Aşağı katta kaldığı için ses yankı yaparak bizim katımıza geliyor ve inanın çok rahatsız edici, kafanızda bağırsa bu kadar olur. Bu durumda aileyi polise bildirmemiz bize bir sonuç verir mi?

Ufacık çocuk hocam polis gelsede bir şey diyemez hadi büyük olsa neyse.

Sende onlara ses yap belki anlarlar.

Hocam durumu aileye izah edin dikkatli olmalarını rica edin. Eğerki bu duruma bişey yapmaya çalışmazlarsa zaten kayda değer bir insan değildir. Polise'e şikayet edip aileye ile iyi geçinmeyin bana kalırsa.

Sende onlara ses yap belki anlarlar.
Hocam emin olun hiç öyle insanlara benzemiyorlar, evleri en alt katta dışarı çıkılabiliyor. Dışarda yine çocuklar öyle bağırıyorlardı ki kendileri de öyle konuşuyorlardı ki, “Geç olmadı mı?” dedim, “E, ne yapalım?” dedi ben de, “İçeri girin.” dedim. Yanındaki kadın neyse bir şey deme şuna tarzında aşağılayıcı ve alaycı cevaplar verdi. Yani hiç öyle laftan anlayacak, ar damarı olan insanlara benzemiyorlar.

Hocam emin olun hiç öyle insanlara benzemiyorlar, evleri en alt katta dışarı çıkılabiliyor. Dışarda yine çocuklar öyle bağırıyorlardı ki kendileri de öyle konuşuyorlardı ki, “Geç olmadı mı?” dedim, “E, ne yapalım?” dedi ben de, “İçeri girin.” dedim. Yanındaki kadın neyse bir şey deme şuna tarzında aşağılayıcı ve alaycı cevaplar verdi. Yani hiç öyle laftan anlayacak, ar damarı olan insanlara benzemiyorlar.
Polise şikayet etmemekte geç kalmışsın.

Hocam emin olun hiç öyle insanlara benzemiyorlar, evleri en alt katta dışarı çıkılabiliyor. Dışarıda yine çocuklar öyle bağırıyorlardı ki kendileri de öyle konuşuyorlardı ki, “Geç olmadı mı?” dedim, “E, ne yapalım?” dedi ben de, “İçeri girin.” dedim. Yanındaki kadın neyse bir şey deme şuna tarzında aşağılayıcı ve alaycı cevaplar verdi. Yani hiç öyle laftan anlayacak, ar damarı olan insanlara benzemiyorlar.

Polise gidin hocam.

Türk mantığının özeti; mükemmel :D :D

Ciddi anlamda dediğimi düşünmen daha mükemmel :D

Geri
Yukarı