Gürültü yapan komşular

AlayınaGider

Hectopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Arkadaşlar binamızda ses yalıtımı yok sesler hemen hemen duyuyor en alt katımızda ki kişi gece yarısı yüksek sesle şarkı açıyor. Yüksek sesle bağırıp çağıra konuşuyorlar, arada bağırıyorlar yöneticiye falan polise şikayet edeceğim ama babam belalıdır bir şey olur sakin yapma diye bana kızıyor. Ne yapacağımı şaşırdım, kulak tıkacı mi alsam bana kulaklık tıkacı önerir misiniz? Ya da ne yapsam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar binamızda ses yalıtımı yok sesler hemen hemen duyuyor en alt katımızda ki kişi gece yarısı yüksek sesle şarkı açıyor. Yüksek sesle bağırıp çağıra konuşuyorlar, arada bağırıyorlar yöneticiye falan polise şikayet edeceğim ama babam belalıdır bir şey olur sakin yapma diye bana kızıyor. Ne yapacağımı şaşırdım, kulak tıkacı mi alsam bana kulaklık tıkacı önerir misiniz? Ya da ne yapsam?

Saat sabahın 8'inden önce veya akşam 8'den sonra bildiğim kadarıyla fazla gürültü yapmalarına hakları yok video çekip polislere bildirmeni öneririm.

Video kaydı al ve polis çağır bende aynı sorunla uğraşıyorum yapacağım bir gün.
Sizde durumlar nedir hocam sizinde mi komşu ses yapıyor geceleri kulak tıkacı alacağım son çözüm bu babam laf ediyor yaparsan başına bela olur filan diye.

Dinleme babanı önce apartman yöneticisine çözüm bulamazsan polise şikayet et.
Şu anlık kulak tıkacı ile çözüm arıyorum belki son çare bunu yapacağım.

Sizde durumlar nedir hocam sizinde mi komşu ses yapıyor geceleri kulak tıkacı alacağım son çözüm bu babam laf ediyor yaparsan başına bela olur filan diye.
Bende tek yaşıyorum yan komşu inanılmaz gürültü yapıyor hemde gece 3-4 gibi yapıyor bunu. Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki polise şikayet ettiğim an bela olabilirler. Ne yapacağım bende bilmiyorum. Kulaklık takabilirsiniz gürültü engelleme özellikli airpods vs.

Binada diğer kişiler mağdur mu? Eğer diğer komşularda bu durumdan şikayetçi ise isim vermeden polise şikayet ettiğinizde sizi bulabileceğini sanmam, binadan herhangi biri şikayet etmiş gibi görünür.

Geri
Yukarı