Gürültü yapan komşular

Bende tek yaşıyorum yan komşu inanılmaz gürültü yapıyor hem de gece 3-4 gibi yapıyor bunu. Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki polise şikayet ettiğim an bela olabilirler. Ne yapacağım bende bilmiyorum. Kulaklık takabilirsiniz gürültü engelleme özellikli AirPods vs.
Babamda bela olur bıçaklar filan başına bela olur diye kızıyor bende ne yapacağım bilmiyorum kulaklık tıkacı alacagım son çare bu kulaklık tıkacıda işe yaramazsa son çare yöneticiye çıkacağım.
Binada diğer kişiler mağdur mu? Eğer diğer komşularda bu durumdan şikayetçi ise isim vermeden polise şikayet ettiğinizde sizi bulabileceğini sanmam, binadan herhangi biri şikayet etmiş gibi görünür.
Hocam işin tuhafı alt komşumuzla konuştum bir ara uykunuzu bölecek kadar ses duymuyoruz ama duyuyoruz dedi ve alt komsumuz nasıl duymuyor anlamıyorum onların üst katında yaşıyorlar bir de. Uyaracagını söyledi ama söyledi mi alt komsumuz bilmiyorum.

Bizim eski binadada sesler geliyordu ama şarkı falan değil kafayı yemiştim en son taşındım.
Aile evi olmasa inanın bende taşınacağım.

Dosya Ekleri

• 1698567450569.png
    1698567450569.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 20
Sizde durumlar nedir hocam sizinde mi komşu ses yapıyor geceleri kulak tıkacı alacağım son çözüm bu babam laf ediyor yaparsan başına bela olur filan diye.

Şu anlık kulak tıkacı ile çözüm arıyorum belki son çare bunu yapacağım.

Kulak tıkacı çok bir işe yaramaz ses yalıtımı olmadan bağırarak konuşuyorlarsa aynı odadaymış gibi duyarsın sesi. Burada mimarın da suçu var tabii ki ses yalıtımsız bina yaparken suçlu mimar da oluyor.

Kulak tıkacı çok bir işe yaramaz ses yalıtımı olmadan bağırarak konuşuyorlarsa aynı odadaymış gibi duyarsın sesi. Burada mimarın da suçu var tabii ki ses yalıtımsız bina yaparken suçlu mimar da oluyor.
Haklısınız hocam son çare sizin dediginizi yapacağım şu anlık önereceğiniz kulak tıkacı var mı sizin?

Keşke şöyle müstakil evlerimiz olsaydı.
Müstakil evler beni korkutuyor. Apartman olunca hırsızlar, kötü niyetli abiler bizim ev yerine başkasının evini de hedef alabilir diye kendimi avutuyorum ancak müstakil ev olsa böyle düşünemeyeceğim 😅 Suç oranı düşük bir bölgede yaşasaydım olabilirdi ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı