Gürültücü komşu

blacx1

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar adam maç olunca evi başımıza yıkacak gibi sanki ne yapabiliriz. Küfürler bağırtılar TV'nin sesini zaten sonuna kadar açmış yeni taşındım ama vallahi yani maç olmasından korkar oldum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Gidip konuşmak en mantıklısı gibi duruyor. Laftan anlamazsa polisi ararsınız.

Ben de bu sabah üst komşunun çocuğunun anırmaları yüzünden uyandım. Gittim çekiç aldım duvara 10 defa vurdum sustu. Arada yapıyoruz böyle size de tavsiye ederim.
Apartman yöneticisine durumu izah edin, devam ederse apartman sakinlerinden imza toplayıp attırırsınız.

Karşılaşınca söylüyorum maç olunca idare et diyor. Polisi de aramak istemiyorum papaz olmak istemiyorum. Sonra daha çok ses yapar diye.
Vay arkadaş, onun yönteminden çözeceğiz desene o zaman bu sorunu. Sizde basketbol maçı açın sabaha kadar onun yaptığı gibi yapın, bir şey derse idare et dersiniz. Bakın bir daha yapabiliyor mu. 😃

Ben de bu sabah üst komşunun çocuğunun anırmaları yüzünden uyandım. Gittim çekiç aldım duvara 10 defa vurdum sustu. Arada yapıyoruz böyle size de tavsiye ederim.
Apartman yöneticisine durumu izah edin, devam ederse apartman sakinlerinden imza toplayıp attırırsınız.

Vay arkadaş, onun yönteminden çözeceğiz desene o zaman bu sorunu. Sizde basketbol maçı açın sabaha kadar onun yaptığı gibi yapın, bir şey derse idare et dersiniz. Bakın bir daha yapabiliyor mu? 😃

Yorumunuz için teşekkür ederim. Yönetici zaten akrabası bu arkadaşın görünce söylerim uzun zamandır görmüyorum.

1) Tatlı dil ile konuşun, durumu güzelce izah edin.
2) Yönetici ile konuşun.
3) Ev size ait ise ortaklaşa ses izolasyonu yapmayı teklif edin, kira ise kitaplık, tablo gibi duvara monte edilecek ürünleri duvara yerleştirin sesi az da olsa azaltacaktır.
4) Bunların hiçbiri işe yaramaz ise polisi arayın.

Vay arkadaş, onun yönteminden çözeceğiz desene o zaman bu sorunu. Sizde basketbol maçı açın sabaha kadar onun yaptığı gibi yapın, bir şey derse idare et dersiniz. Bakın bir daha yapabiliyor mu? 😃

Hocam ama şimdi çocuk hastaysa ayıp olabilir bu yüzden biz arada öyle olunca bir şey yapmıyoruz çünkü aynı durum başımıza gelebiliyor ve empati kuruyorlar.

Hocam ama şimdi çocuk hastaysa ayıp olabilir bu yüzden biz arada öyle olunca bir şey yapmıyoruz çünkü aynı durum başımıza gelebiliyor ve empati kuruyorlar.
Öyle bir durum olsa zaten ona göre hareket ederiz. En ufak sese kapıma gelen onlar, kapılarına çıkmaya üşendiğim ve muhatap olmak istemediğim için duvara vurarak susturuyorum ben. Her gün bağıra bağıra koşup resmen evini başına yıkacak uykundan uyandıran çocuk düşün sadece. 😃

Öyle bir durum olsa zaten ona göre hareket ederiz. En ufak sese kapıma gelen onlar, kapılarına çıkmaya üşendiğim için ses duvara vurarak susturuyorum ben. Her gün bağıra bağıra koşup resmen evini başına yıkacak uykundan uyandıran çocuk düşün sadece. 😃

Kapınıza geliyorsa en ufak seste sizde yapın hocam bana olsa bende yaparım ki daha önceden öyle bir şey yaşadım ayıp mayıp demeyin utanmadan duvara vurun veya çıkın yukarı bir daha olursa polis çağırırım diye uyarın çünkü daha sonradan üste çıkıyorlar.

Geri
Yukarı