Güvenilir phoenixminer indirme yeri neresidir?

Uzumaki Naruto

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba ETH mining yapmak için Phoenixminer indirdim fakat indirdiğim yer sanırım güvenli değilmiş. Phoenix için ".org" ile biten sitenin güvenilir olmadığını yazanlar olmuş. GitHub'dan ise kaldırılmış sanırım. Bitcointalk adında forumda indirme yeri buldum sanırım uygulama sahibi kendi paylaşmış. 449 sayfa konuşma olmuş oradan indirsem mi? Yoksa GitHub üzerinde Lolliedieb'in paylaştığı lolMiner 1.28a var onu mu kullanayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben lolMiner kullanıyorum.
Öğrendiğim kadarı https://ethermine.org/start bu sitenin yönlendirdiği yerler güvenilir. Verdiğiniz yerde Ethermine'in yönlendirdiği yerde var teşekkürler.
lolMiner kullanıyorum genelde AMD için bu öneriliyor. Diğer miner’lardan daha stabil çalıştı bende hashrate olarak. Öneririm.
T-Rex önerisi duydum onu deniyeceğim NVIDIA ekran kartım.

Phoenix e ne gerek var %1 kesiyor t-rex te %1 kesiyor
en güzeli ve stabil olanı Gminer hem %0.65 kesiyor.
ve yüksek hasrate ve stabil. Gminer2.54 > burdan indirebilirsin güvenilir.5 aydır kullanıyorum.
bu arada bendeki kartların hepsi Nvidia bu arada.
komut bu cüzdan no gir rig ıd adını yaz bu arada us server kullan daha iyi ping veriyor.

miner.exe --algo ethash --server us1.ethermine.org:4444 --user wallet.RIG_ID
pause

@Nikneyime bilmiyorum NVIDIA için T-Rex önerisi duydum. Yapamadım verdiğinizi.
nasıl nereyi yapamadın gözünü seveyim :) mine-eth dosyasına sağ tıkla düzenle diyeceksin cüzdan adresi ve server gir o kadar 🤣 👏 bende 106 tane kadar var denemediğim miner kalmadı phoenix te kullandım hem stales invalid ve verify en stabil gminer neyse kardeşim yardımcı olmaya çalıştım kusura bakma.

nasıl nereyi yapamadın gözünü seveyim :) mine-eth dosyasına sağ tıkla düzenle diyeceksin cüzdan adresi ve server gir o kadar 🤣 👏 bende 106 tane kadar var denemediğim miner kalmadı phoenix te kullandım hem stales invalid ve verify en stabil gminer neyse kardeşim yardımcı olmaya çalıştım kusura bakma.
hocam Betterhash'ı kullandınız mı? ben şuanda aktif olarak onu kullanıyorum ama hep merak ediyorum diğerleri nasıl, diyue acaba daha çok kar verir mi ? yada borsaya çekim yaparken daha az fgee alır mı diye. Siz baya bir kullanmışsınız. Benim kullandığım şuanda 0,001 BTC'ye ulaştığında 0,0002 fee karşığında gönderiyor, sizinki nasıl?

hocam Betterhash'ı kullandınız mı? ben şuanda aktif olarak onu kullanıyorum ama hep merak ediyorum diğerleri nasıl, diyue acaba daha çok kar verir mi ? yada borsaya çekim yaparken daha az fgee alır mı diye. Siz baya bir kullanmışsınız. Benim kullandığım şuanda 0,001 BTC'ye ulaştığında 0,0002 fee karşığında gönderiyor, sizinki nasıl?
malesef sadece ethermine kullandım.
normalde 0.05 de %1 alıyordu.
0.01 düşürdüm24 saate alıyorum
artık nakmıyorum.

hfghgfhf.PNG

Geri
Yukarı