Hackerlar modem geçmişine sızar mı?

Krm002

Picopat
Yer
Warbandda kız bulmaya çalışıyo
Arkadaşlar dün biraz Türkiye'nin hoşlanmayacağı web sitelere girdim. Legal ile illegal arasında kalmış, yabancılara göre tamamen legal, Türkiye'de biraz hoşlanılmayan bir site. VPN kullanmadan girdim. Şimdi Ayyıldız Tim falan modem geçmişine sızar mı, sizce ne yapmam gerek? Bu arada yanlış anlamayın suç işlemedim sadece yurtdışındaki bir siteye girdim.

SALOOWEN

Centipat
Makaleler
8
Yer
de_dust2
Arkadaşlar dün biraz Türkiye'nin hoşlanmayacağı web sitelere girdim. Legal ile illegal arasında kalmış, yabancılara göre tamamen legal, Türkiye'de biraz hoşlanılmayan bir site. VPN kullanmadan girdim. Şimdi Ayyıldız Tim falan modem geçmişine sızar mı, sizce ne yapmam gerek? Bu arada yanlış anlamayın suç işlemedim sadece yurtdışındaki bir siteye girdim.
Ne tür bir site? Neden legal değil?

LastPlayer

Decapat
Makaleler
1
Kapıları kitleyin perdeleri çekin. Şu an yoldalar.
Modem geçmişinize ISS bakabilir. Genelde ISS tarafından verilen modemler bunu loglamaz.

nevtugardic

Centipat
Makaleler
3
Yer
Forumu bıraktı
Arkadaşlar dün biraz Türkiye'nin hoşlanmayacağı web sitelere girdim. Legal ile illegal arasında kalmış, yabancılara göre tamamen legal, Türkiye'de biraz hoşlanılmayan bir site. VPN kullanmadan girdim. Şimdi ayyıldız tim falan modem geçmişine sızar mı, sizce ne yapmam gerek? Bu arada yanlış anlamayın suç işlemedim sadece yurtdışındaki bir siteye girdim.

Bir şey olmaz. Eğer saldırgan sizin Wi-Fi ağzınıza bağlı değil ise ne yaptığınızı göremez. Yalnız kullandığınız internet şirketi görebilir fakat söylemezler.

Arda Emek Æ

Centipat
Rahat ol, öyle bir şey olacağını sanmıyorum.

Yukarı