Hackerlar T.C.yi bulabilir mi?

@Mert Atakann hiçbir şey olmaz. T.C ile bir şey yapılmıyor, banka bilgileri elinde olursa bir ihtimal bir şey yapabilirler ama onun içinde cihaz erişimi gerekir. Bir dosya indirmediğiniz ya da 3. parti bir yazılım kullanmadığınız sürece bir şey olmaz. Kasmayın bu kadar, bu türleri görünce de lamer olmayı bırak deyip geçin.

@Vavien. hocam bu konu görünce gülmekten yarılmıştır. :D

@Mert Atakann hiçbir şey olmaz. T.C ile bir şey yapılmıyor, banka bilgileri elinde olursa bir ihtimal bir şey yapabilirler ama onun içinde cihaz erişimi gerekir. Bir dosya indirmediğiniz ya da 3. parti bir yazılım kullanmadığınız sürece bir şey olmaz. Kasmayın bu kadar, bu türleri görünce de lamer olmayı bırak deyip geçin.

Dediğiniz gibi bu sebeplerden yıllardır crack oynamayı bıraktım indirirdim Rus çıkardı falan çok kötüydü teşekkür ederim hepinize içim rahatladı artık sataşırlarsa gönül rahatlıyla dalga geçebilirim.

@Vavien. hocam bu konu görünce gülmekten yarılmıştır. :D
Görmesin hocam aman. :D

Hackerlarla kavga ettik. İşte bulabilirsen bul T.C.mi falan dedim. Sürekli artislik taslıyorlardı, ego kasıyorlardı. Sinir oldum. Yapabilirler mi, T.C.mi bulabilirler mi? Babamın adını sordular, yanlış soyledim falan.

Şakamıyabıyoncanım.jpeg

Hacker değil de "haker" dir o.
T.C ni bilse bile bir şey yapamaz.

Okulda 1 40 boylarında gorsen 4. sınıfa gidiyor diyeceğin bir çocuk var o ekledi hackerim diyor öğretmene komutanım diyor aslında bir şey yaptığı yok o tanıştığı büyüklerle tanıştırdı beni ama ben inanmıyordum işte o yüzden kavga ettik.

Dostum lütfen bunun ciddi olmadığını söyle.

İnsanların T.C. si zaten her yerde dolaşıyor, bir kulübe bir şeye üye olurken falan T.C. numaranı veriyorsun mutlaka bunların birinde herhangi bir yerde bir sızıntı olur ve T.C. gider dolayısıyla pekte endişe edilmesi gereken bir şey değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hackerlarla kavga ettik. İşte bulabilirsen bul T.C.mi falan dedim. Sürekli artislik taslıyorlardı, ego kasıyorlardı. Sinir oldum. Yapabilirler mi, T.C.mi bulabilirler mi? Babamın adını sordular, yanlış soyledim falan.

Bu dönemde T.C. bulamayan hackerlar kalmadı. Bir de konuya hacker arkadaşlar üşüşmüş dikkat edin sizi hackerlamasınlar. Mazallah hacker olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı