Hackerlar T.C.yi bulabilir mi?

Sen ironi olduğunu anlamıyorsan lamersındır zaten.
Benim hacker olduğuma dair bir söylemim yok. :D Yaptığım iş bu tür şeyleri istemiyor (dolaylı yoldan koruma sağlıyorsun tabii). Bir şeyi nasıl koruyacağını bilirsen; o şeyi nasıl bozabileceğini de bilirsin. İroni yaptığınızı bilerek görmemezlikten gelenlerin olduğunu da bilseniz keşke. :D

Artı -1 Eksi
@parker26strike senin sorunların var galiba. :D Ne alaka şu anda dediklerin anlamıyorum. Front End developer olarak şu anda birçok sitede çalıştım zaten. Siber güvenlik benim alanım değil. Linux kullanan birisi de değilim. C# bilgim var. :D

Sitede çökme yok, host değiştiriyorum. :) Tanımadığın kişiler hakkında ileri geri konuşmamanı öneririm. Her neyse göz ardı özelliği zamanı.

Ekstra olarak C# ile siber güvenliğin ne alakası var? :D Front-End Dev. ne iş yapar onu da araştırmanı öneririm. Her neyse uğraşmayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Etiket için sağ ol kanka.

Hackerlarla kavga ettik. İşte bulabilirsen bul T.C.mi falan dedim. Sürekli artislik taslıyorlardı, ego kasıyorlardı. Sinir oldum. Yapabilirler mi, T.C.mi bulabilirler mi? Babamın adını sordular, yanlış soyledim falan.

Tabii ki de evet net olarak evet fakat bu "Senin T.C.'ni bulcağım" cı arkadaşların hiçbir şey yapamaz sakin ol ve son olarak bunlara karşı alabileceğin en iyi önlem bir internet kişiliğidir yani.
Örneğin: Tam adın, baba anne adın, yaşın vs. Hakkında farklı bir kimlik oluşturma.

Yeni konular

Geri
Yukarı