Hackerlik için öğrenilmesi gereken yazılım dili

alpethz

Hectopat
Makaleler
2
Daha yeni yeni C# eğitimine başladım. Hack programları tasarlamak için C# iyi midir yoksa başka bir yazılım dili mi uygundur?
Visual Studio Code 2012 kullanıyorum uygulama olarak zaten çoğu dili destekliyor ama desteklediği bir dil olmasına da önem göstererek cevaplarsanız sevinirim.
Şimdiden çok teşekkürler cevaplar için 🤌

Daha yeni yeni C# eğitimine başladım. Hack programları tasarlamak için C# iyi midir yoksa başka bir yazılım dili mi uygundur?
Visual Studio Code 2012 kullanıyorum uygulama olarak zaten çoğu dili destekliyor ama desteklediği bir dil olmasına da önem göstererek cevaplarsanız sevinirim.
Gerçek hayat dilini tavsiye ederim. Kendine getirir.

Hocam Linux ara yüzünü öğrenmeni öneririm internette bedava eğitimler var. Ya da Python dilini öğrenebilirsin. Tabii ki bu dediklerim etik hackerlık için.

Hackerlik dili diye birşey olduğunu sanmıyorum. Kali linux gibi dağıtımları öğrenin.

Haçkerlik dili mi var?(!) şaka bir yana kendi zararlı yazılımınızı yapmanız veya zafiyet bulmanız için dil gereklidir. tabii dil ne yapacağınıza göre değişkendir.

araç değilde dil değil mi hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı