Çözüldü Hacklendiğimden Korkuyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mustafacelebi

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle konu yanlış yerde olabilir kusura bakmayın.
Bir kişi bana Skype Araçları programı göndermişti ve bu virüs değilde değil diyordu bende inandım aslında virüslüymüş. Ve benim turkpin.com'dan yaptığım alışverişleri vs. bildi korkuyorum lütfen yardımcı olun yazım hataları olduysa çok çok özür dilerim korktuğumdan hızlı yazmaya çalıştım lütfen yardımcı olun.

@THE_MILLER

Son düzenleyen: Moderatör:
İlgili dosyayı şifreleyip rar şeklinde bir siteye yükleyip burada paylaşın. Korkulacak bir durum yok. En kötü ihtimal savcılığa verdiğinizde rahatlıkla yakalatabilirsiniz.

Korkma şifrelerini değiştir. Şimdi internet bankacılığı kullanma. Format at.

Eğer virüs c'ye bulaştı ise sistem geri yükleme yapıp dosyalarını kurtar, güvenli bir pc'den bütün şifrelerini değiştir, sağlam bir antivirus ile bilgisayarını tarat ve en son olarakta temiz bir format at.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dikkat et bilgisayara zaten virisle keylogger girmişse banka işlemlerini vs. bilgisayarından yapma. Telefon, tablet gibi şeyler kullan. Benim de düşüncem format atmandı. Dosyaları bir harddiske kaydedip formattan sonraki haline geri kaydadebilirsin. Ama onuda yapmak istemiyosan Geri Yükleme mi öyle bir zımbırtı var denetim masasında onu kullan bilgisayar win. kaç?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı