Hafif sigara içiyorum diye dalga geçiyorlar

Merhaba, 2 aydır kent white sigara tüketiyorum. Hafif, öksürtmüyor diye kız arkadaşım ve arkadaşlarım tarafından alay konusu oluyorum her sigara içeceğimiz zaman. İçemiyorum kısa parliament olsun, marlboro touch olsun. Arkadaşlarıyla otururken kız arkadaşım çıkarma sigaranı rezil etme beni diyor. Psikolojimi bozdular nasıl alışabilirim ağır sigaralara?

Sorduğun soruya bak ağır içemiyorsan hiç içme araba sürmeyi Tofaş'dan başlamak yerine otomatik vitesli arabadan başlamış gibisin. Ağıra yavaş yavaş alış winston Dark Blue sana yardımcı olacaktır asker.

Kurgu değil ben oradaki sigarayım.

Son düzenleme:
Merhaba, 2 aydır Kent White sigara tüketiyorum. Hafif, öksürtmüyor diye kız arkadaşım ve arkadaşlarım tarafından alay konusu oluyorum her sigara içeceğimiz zaman. İçemiyorum Kısa parliament olsun, Marlboro touch olsun. Arkadaşlarıyla otururken kız arkadaşım çıkarma sigaranı rezil etme beni diyor. Psikolojimi bozdular nasıl alışabilirim ağır sigaralara?
Sizinle dalga geçen kim varsa ilişkinizi kesin. Aptal sürüsüyle arkadaşlık ediyorsunuz. Önce siz kendinize saygı duyun ki etrafınızdaki insanlar da size saygı duysun. Hadi 1 kere şaka yaptılar dalga geçtiler diyelim ama siz "her sigara içtiğim zaman" diyorsunuz yani bu iş düzenli. En sevmediğim insan modeli o ortamda aşağılandığı halde sırf arkadaşsız kalmamak adına hala o insanlara yaranmaya çalışan tipler.

Buna ek olarak sigara içmeyin. Sigara içince havalı olduğunu sanan varsa tam bir ergendir. Hafif sigara içen değil genel olarak sigara içen insan alay konusu olmalı.

Merhaba, 2 aydır Kent White sigara tüketiyorum. Hafif, öksürtmüyor diye kız arkadaşım ve arkadaşlarım tarafından alay konusu oluyorum her sigara içeceğimiz zaman. İçemiyorum Kısa parliament olsun, Marlboro touch olsun. Arkadaşlarıyla otururken kız arkadaşım çıkarma sigaranı rezil etme beni diyor. Psikolojimi bozdular nasıl alışabilirim ağır sigaralara?
Kız arkadaşına s… çekmekle işe başlayabilirsin.

Sigaradan karizma ölçen arkadaşlar mı? Eski arkadaşlarım diyecektin galiba.

Sigara tüketmemeye ve o eski arkadaşlarınla konuşmamaya çalış.

(Hort olmuş :D) İyi yapmışsın ayrılarak.

Kızla ayrıldık zaten hep dalga geçiyordu benimle insanların yanındayken. Şimdi geriye bakıp düşününce iyi ki ayrılmışım diyorum :) ne zamanlardı ya :D

İyi yapmışsın ve sigara içmeyin diyenlerede aldanma kendini bir şey zanneden sigara zararlıdır diyen kişiler bizde biliyoruz sigara zararlı yok böyle yok şöyle içince havalı oluyorsun diyenlere eyvallah da başımıza doktor kesildiler sizene kardeşim sigara içenlerden bu arada ağıra alıştın mı?

İyi yapmışsın ve sigara içmeyin diyenlerede aldanma kendini bir şey zanneden sigara zararlıdır diyen kişiler bizde biliyoruz sigara zararlı yok böyle yok şöyle içince havalı oluyorsun diyenlere eyvallah da başımıza doktor kesildiler sizene kardeşim sigara içenlerden bu arada ağıra alıştın mı?
Alıştım hocam, gereksiz kasıntı oluşturmuşum kendime. Yemeklerden sonra tatlı niyetine içiyorum şu an. Tiryaki değilim.

Geri
Yukarı