Hafta içi bilgisayar yasağı

Kabul etmiyorlar hocam çok denedim. Diyorum 1 saat çalışayım 1 saat oynayayım yok.

Anlaşmaya yanaşmıyorlarsa yapılacak pek bir şey yok. Evden de ayrılamazsınız ki daha. Bilgisayardan ders çalışacağım ayağına gidip başka işlerle uğraşın. :D

Ya da en iyisi yazın gelmesini bekleyin. 1 Haziran 2018 tarihinde acısını çıkarın bu günlerin.

Anlaşmaya yanaşmıyorlarsa yapılacak pek bir şey yok. Evden de ayrılamazsınız ki daha. Bilgisayardan ders çalışacağım ayağına gidip başka işlerle uğraşın. :D

Ya da en iyisi yazın gelmesini bekleyin. 1 Haziran 2018 tarihinde acısını çıkarın bu günlerin.
İkide bir gelip kontrol ediyorlar. Yaz da gelmek bilmiyor :D.

@Abu! nasıl çözülebilir ki bu? İnsanlar konuşarak anlaşırlar. Laftan anlamıyorlar, anlaşmıyorlar. Gizli kapaklı işler de gerçekleştirilmesi zor işler. Ajan 47 değiliz hiçbirimiz. :D

Yani ben olsam sanırım isyan ederdim. Sonra Kuran yırtan kıza falan dönüşürdüm herhalde. :ROFL:

Dostum ne yapsan bilemedim şimdi. Şunun şurasında ne kaldı ki 1 Haziran gününe? :p

86 güncük kalmış. 2064 saatçik. :LOL:

Ailene bunun yani bilgisayarı hafta içi de kullanmanın bir ihtiyaç olduğunu söylemelisin bence. Hatta bir iddia/yarışma yapın. Sen 5 gün PC kullanma, onlar da 5 gün TV izlemesinler de görelim.

El mi yaman, bey mi yaman? Sanırım bu 5 günlük süreçte iki taraftan biri kriz geçirebilir. :D Ama o taraf sen olmazsın, eminim. :)

Ben lisedeyken ailem okul dönemi açılınca bırak hafta sonu oynamayı bilgisayarı kutulayıp kaldırıyorlardı:) O zamanlar kızardım ne gerek var böyle şeylere ama şu an iyi ki kaldırmışlar diyorum. Yoksa şu an olduğum yerde olamazdım büyük ihtimal:)

Geri
Yukarı