Haftada bir gün az uyumanın zararı olur mu?

wickity

Decapat
Dostlar yaşım 17, genelde her gün 7-8 saat uyuyorum fakat haftanın 1 günü 4-5 saat uyuyorum. Sizce haftada 1 gün az uyumanın çok zararı olur mu?

Bazen sırf can sıkıntısından (şu an olduğu gibi) 24 saat boyunca uyumadığım oluyor, kısa vadede sorun olmadığı açık ama uzun vadede ne olur bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi ara okula giderken 5-6 ay günde sadece 3 saat uyuyordum. Bir sorun olmadı. Fakat yapılmaması gereken bir şey tabi. Soruna gelecek olursak ise bir sorun olmaz.

2020 Nisan ayından beri 4-5 saat uyuyorum. İlk zamanlarda gün içinde biraz yorgun oluyordum ama sonrasında düzeldi.

Dostlar yaşım 17, genelde her gün 7-8 saat uyuyorum fakat haftanın 1 günü 4-5 saat uyuyorum. Sizce haftada 1 gün az uyumanın çok zararı olur mu?
Her zaman 12 gibi yatar, 6.30 gibi kalkarım. Ve 15 yaşındayım. Yani bir şey olacağını sanmam lakin "ben doktor değilim."

(Günde 5-6 Nescafe)Akşam kahve içip sabah yine kahve içiyorum ve 4-5 saat uyuyorum şu ana kadar bana olumsuz bir etkisi olmadı. Aksine güne erken başlıyorum ve saat 13.00'a kadar uyumuyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı