Haftanın 7 günü sadece kol çalışılırsa ne olur?

Teşekkür ederim hocam şu anlık kilom 63 ortalama kas kütlesinden biraz fazla kas kütlem var yani yağlı besinlerden az yiyip proteini çoğaltmam lazım değil mi?
Ayrıca 1 ve 2. ayda nasıl bir değişim görürüm?
Evet o şekilde yiyebilirsiniz, karbonhidrat tüketimi de önemli, ağırlık çalışırken vücut direkt karbonhidrat yakarak enerji sağlar, bunu unutmayın. Değişim için de aylık ölçüm yaparak gelişiminizi görebilirsiniz, hemen 1 ay içinde patlama yapmasını beklemeyin, motivasyon kaybı yaşarsınız. 2 ay başlangıç için ortalama bir süre. 2 ay sonunda gelişme görürsünüz ancak dışardan bakan birisi için ''Aa kolların bayağı kalınlaşmış'' denilecek kadar fark yaşanmaz.

Hangi seviyedesiniz? İlk birkaç ay serbest ağırlıklarla direnç kazanılıp sonraki zamanlarfa makine ve kablo eklenerek vücut bir forma sokulur.

Hocam şu anlık evde yapıyorum yaz tatilinde spor salonuna yazılacağım.

Bir tane 20 kglık Dumbell'ım var.
Şınav, mekik, barfiks ve plank yapıyorum.
Anladım. İmkanınız zaten kısıtlı. Burada size bölgesel şeyler söyleyemem. Haftada 3 gün tüm vücut antrenmanı yaparsınız.

"Push-Up, Triceps Dips, Chin-Up, Barfix, Front Dumbell Row (Two Hand Hold), Dumbell Squat - Horizontal Leg Raise, Classic Plank, Side Plank"

Şeklinde tüm vücut antrenmanı yapabilirsiniz. Karın antrenmanları için 4xMax olabilir. Diğer kas grupları için 4x10 şeklinde çalışırsanız vücudunuzu uyarmış olursunuz.

Anladım. İmkanınız zaten kısıtlı. Burada size bölgesel şeyler söyleyemem. Haftada 3 gün tüm vücut antrenmanı yaparsınız.

"Push-Up, Triceps Dips, Chin-Up, Barfix, Front Dumbell Row (Two Hand Hold), Dumbell Squat - Horizontal Leg Raise, Classic Plank, Side Plank"

Şeklinde tüm vücut antrenmanı yapabilirsiniz. Karın antrenmanları için 4xMax olabilir. Diğer kas grupları için 4x10 şeklinde çalışırsanız vücudunuzu uyarmış olursunuz.
Çok teşekkür ederim hocam.

Hocam programı değiştirebilir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı