Haksız Yere CS:GO Overwatch ban yedim

Ben Ömer, 16 yasındayım. Dun aksam ansızın hesabım Overwatch ban yemis (oldukca suclu) ancak yemin ederim ki hile vs. bir şey kullanmadım. Steam'le iletisime gecmek istiyorum, yardımcı olur musunuz? Hesabımda 80TL'lik envanter var.
Hesabımın linki: Steam Community :: sʜɪ™

VAC ban kalkar ama Overwatch banı kalkması çok zor kanka.

Sizden de hiçbir şey kaçmıyor harikasınız.

Yasaklama alanlarin genelde birkac hesabi daha oluyor. Bu profil konu sahibinin mi pek emin degilim ama, profilin olusturulma tarihi, isim gecmisi, üye oldugu gruplar ve arkadaslar listesi buna isaret ediyor. Bunlar da tesadüf olamaz herhalde.

Muhtemelen bu yasaklama da VAC yasagina dönüsecek.

Yasaklama alanlarin genelde birkac hesabi daha oluyor. Bu profil konu sahibinin mi pek emin degilim ama, profilin olusturulma tarihi, isim gecmisi, üye oldugu gruplar ve arkadaslar listesi buna isaret ediyor. Bunlar da tesadüf olamaz herhalde.

Muhtemelen bu yasaklama da VAC yasagina dönüsecek.
Hocam şahsen kendi fikrim olarak Steam hesap seviyesi ve oyun saati düşük bir kişinin bir türlü haksız yere ban yediğini sindiremiyorum 2-3k saati olup Steam hesabında en az 10-12 oyunu olan bir kişi hile açmaya tahammül etmez oyunu siler ama hile açmaz.

@Jotariel

Steam hesap seviyesinin ve oyun süresinin yasaklamalarla pek de alakasi yok aslinda. Hile kullanan adam bunlari düsünerekten kullanmiyor sonucta.

Mesela su arkadasa bir göz atalim.

Gördügünüz gibi güzelim hesabi cöp etmis kendisi.
Yasaklama çok seri bir şekilde VAC yasaklanmasına dönüştürülmüş. Haksız olmadığı böylece kesinleşmiş oldu.

Geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Buradaki arkadaşların bir çoğunun oyun hakkında bilgisi bile yok. Onların söylediklerine çok takma kafayı. Yaklaşık olarak 4 ay önce overwatch tarafından yasaklandım. Hile, 3.parti, cfg, cheat engine veya skin changer gibi programlar kullanmadım. Eğer sende buna benzer programlar kullanmadığına eminsen Steam destek ekibiyle irtibata geç. Durumunu izah et ve elindeki tüm kanıtları kullan. Benim overwatch yasağım 17günde kaldırıldı. Eğer sistem oyun dosyalarında değiştirilmiş veya sonradan eklenmiş dosyalar bulursa overwacth yasağın VAC yasağına dönüşür ve VAC yasağı kaldırılamaz.

Steam destek ile iletişime geçin.
Hocam neden üzgün atıyorsunuz daha yazıcaktım.
Haklı olarak ban yiyenler zaten suçunu bildiği için gelip burda hile actim ban yedim demez kardeşim. Bu olay başına gelmeyen bilmez. Yakin arkadaşım da haksiz yere ban yedi. 5 gün sonra profildeki yazı VAC a dönüştü. Yaklaşık 1 yıl sonra banı açıldı. 1 yıl çok uzun bir süre. Açılacağından Ümidi kesmişti.

Önyargı ile yaklasmamayi öğrenin. Her ban yiyenler hile kullanıyor anlamina gelmiyor. Hile açıp ban yiyenler yeni hesap alıp devam ediyor zaten.

5 gün sonra profildeki yazı VAC'a dönüştü. Yaklaşık 1 yıl sonra Ban'ı açıldı.

Ayriyeten VAC yasagina dönüsen bir yasaklamanin kaldirilma ihtimali yok. Kaldi ki 1 yil sonra kaldirilan herhangi bir yasaklama türü de yok.

Hatali verilen bir yasaklamanin kaldirilma süresi en fazla 6 ay. O da en fazla.

Oyun yasaklanmasi ayriyeten VAC yasagina dönüstürülüyorsa hile kullanildigi %100 kesinlesmis demektir. Birbirinden bagimsiz calisan her iki anti-hile sistemi tarafindan da suclu bulundugunuz anlamina gelir.

Sizin dediginiz sadece tek sistem tarafindan verilen yasaklamalarda gecerli. Öyle bir durumda da kaldirilmasi icin 1 sene bekletmezler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı