Haksız yere tutanak yedim

@Rosselli, korkutma yaparak vs. eğitimci olduğunu sanıyorlar. Acı bir durum gerçekten.
Hocam ortada bir suç olur gerekli işlemler uygulanır. Adam arkadaşıyla beraber kaba bir hareket göstermiş bunun nesi tutanak tutturmayı gerektirir ya. Ben kendi arkadaşlarımla topluma herhangi bir rahatsızlık vermeden istediğim şekilde küfürleşirim. Bu çocukta zaten isteyerek hocanın önünde o hareketi yapmamıştır. Ayrıca yaptığı hareket kapak işareti ya hareket bile sayılmaz. Ben elektrik mühendisliğinde okudum. Bölümümde yurtdışında eğitim almış doçent, prof adamlar falan vardı onlar bile arada sırada kaba konuşuyorlardı ya.

En kötü durum, ailene bir yazı gider. O kadar işte.
Baban da seni arka odaya çağırır ve belindeki kemeri çıkarır. Sen de okulda gururla kemer izlerini arkadaşlarına gösterirsin. Ne havan olur ama.:)

@Rosselli, işte demek istediğim bu kadar basit şey için bile korkutmaya çalışmaları çocukta ileride unutamayacağı bir iz, tramva bırakıyor.
Klasik ülkemizin çoğu insanında var olan şey bu hocam. Bir insanın gerçek kişiliğini görmek istiyorsanız ona para ve güç verin derler çoğumuz aynı şeyleri yaşadık küçükken ülkemizin çoğu insanı gücü elde edince altındaki kişiyi eziyor maalesef.

Korku kültürü ile yönetim şekli işte. T.C her zamanki gibi şaşırtmıyor. Bir şey olmaz merak etme, o attığın imzanın bir önemi yok çünkü reşit değilsin. :D

En fazla kınama alıp dönem sonunda belge vermezler.
11. sınıfta bana yumruk atan elemana okkalı bir kafa atıp hastanelik etmiş adamım. O bana yumruk attığı için kınama aldı ben de karşılık verdiğim için. Pişman değilim.
Senin ona karşılık vermen suç değil ki, okulunuzun adaletine hayranım.

Geri
Yukarı