Haksız yere VAC ban

Nova hesabım haksız yere VAC ban yedi bu konu hakkında yardımcı olun arkadaşlar lütfen. (Konu Sahibi)

Malesef ki buradaki kimsenin size yorum yapmaktan başka yardımı olamaz Steam destek ile iletişime geçiniz.

Haksız yere BAN yeme ihtimali çok ama çok düşük. Bilgisayarınızda başka oyuna ait de olsa bir hile yazılımı varsa ondan olabilir.
yok
%99 hile vardır ama ticket attıysanız bekleyin. Soğuk su iç.

Kardeşim açıklamaya'da yazdım nova hesapta niye hile yapayım'ki
Nova hesabım haksız yere VAC ban yedi bu konu hakkında yardımcı olun arkadaşlar lütfen. (Konu Sahibi)

Maalesef ki buradaki kimsenin size yorum yapmaktan başka yardımı olamaz Steam destek ile iletişime geçiniz.

Yazdım ilettim onlarada

Maalesef ki buradaki kimsenin size yorum yapmaktan başka yardımı olamaz Steam destek ile iletişime geçiniz.

1 Hafta oluyor resmen ileteli mesajı
VAC ban yediğinden eminsin değil mi? Steam profilinde gözüküyor. Bazı insanlar VAC hatasını ban sanabiliyor.
Eğer öyle bir hata alıyorsan;

Kanka oyunada girdim VAC hile sistemi yazıyordu hiçbir rekabetçiye giremedim yani eminim %100
VAC hatalı atıldı ise otomatik olarak kaldırılır fakat genellikle hata olmadığından kuvvetli muhtemel hile kullanmışsınız.

Derdimi kimse anlamıyoki hile açmadım zaten açtırmıyorum
Şu olaya bak ya ben 3 yıldır durduk yere ban yemiyorum ama ban yiyen herkes hile açmadığını iddia ediyor.

Herkesin başına gelmiş bir tek benim değil
Haksız yere VAC neredeyse imkansız. Aile paylaşımından oyunu başkasıyla paylaştın mı?
yok zaten steam ile çok işim olmuyor öyle şeyler ile işim yok

Son düzenleme:
yok

Kardeşim açıklamaya'da yazdım nova hesapta niye hile yapayım'ki

Yazdım ilettim onlarada

1 Hafta oluyor resmen ileteli mesajı

Kanka oyunada girdim VAC hile sistemi yazıyordu hiçbir rekabetçiye giremedim yani eminim %100

Herkesin başına gelmiş bir tek benim değil

yok zaten steam ile çok işim olmuyor öyle şeyler ile işim yok
Steam profilinde VAC ban yediğin gözükür sağ tarafta kırmızı yazıyla. Oyuna girdiğinde yazanın ekran görüntüsünü alıp atar mısın?

Haksız yere VAC ban yemek diye bir şey yoktur ... Uydurmayınız yıl olmuş 2021 gircez hala sahte konular yemenin sebeplerini söylüyorum sana.
1.ya hesabı kardeşine verdin o hile açmış olabilir ya da sen vermesen bile gizlice girmiş olabilir.
2.ya da güvendiğin bir arkadaşına verdiysen o açmış olabilir.
3. oyun FPS artıracak uygulamalar indirerek CS'yi seçtiysen ondan olabilir.
4. ya da aile paylaşımı ile arkadaşına CS hesabı veriliyorsa ondan yemiş olabilirsin.
5.1 tane ana hesabın varken ondan çıkış yapıp aynı bilgisayardan başka hesaba girip onda hile açıldıysa 2 hesaptan da ban yersin hileden ya da uygulamadan dolayı teşekkürler.
İnsanları bilmeden yargılamayınız lütfen. Ben de aynı durumdayım. Hile kullanımından nefret eden biri olarak VAC yedim ve bir yıldan fazla oldu. Kesinlikle hile kullanmadım. Belli ede ede hile kullanan arkadaşım var fakat ban yemiyor. Ben hesabımı kimseye vermedim, başka hesaptan CS açmadım, aile paylaşımıyla oyunumu kimseye vermedim. Uzun zamandır oynadığım ana hesabımdı ve seçkindi. Bir de haksız yere olunca koyuyor. Ve dediğim gibi, insanları bilmeden yargılamayın lütfen. 2021 olmuş olması Valve'nin hata yapamayacağı anlamına gelmiyor.

Geri
Yukarı