Haksız yere VAC ban

Merhaba, bugün ödevlerimi yaptım yüzümü yıkadım ve bilgisayarımın başına yöneldim sonra VAC politikası vb. çıktı bundan önceki maçta her şey normaldi 20 kill almıştım ve ben tarayıcıma CS:GO hile bile yazmamış bir kişiyim. Zaten hile açsam ben gider yeni hesap açıp onda hile açardım nova hesabım haksız yere VAC ban yedi bu konu hakkında yardımcı olun arkadaşlar lütfen. Bir de benim kuzenim 5 aydır hile kullanıyor o ban yemedi hala ben hile kullanmadığım halde nasıl VAC ban yedim onu şaşırdım Valve destek Ekibine'de ilettim sorunumu. Hadi sen böyle bir şey yapmışsın maalesef VAC ban yediniz bu durumda dese ona okeyim ama neden VAC ban yediğimi söylemiyorlar. Bu durum çok zoruma gitti hele seçkin hesabım lüften yardım edin haksız yere VAC ban atıcaksan bu senin işindir o zaman sayın Valve...
Soğuk su iç çünkü benim bildiğim kadarıyla bu güne kadar Valve kimsenin VAC banını kaldırmadı.

Haksız yere VAC ban yemek diye bir şey yoktur ... Uydurmayınız yıl olmuş 2021 gircez hala sahte konular yemenin sebeplerini söylüyorum sana.
1.ya hesabı kardeşine verdin o hile açmış olabilir ya da sen vermesen bile gizlice girmiş olabilir.
2.ya da güvendiğin bir arkadaşına verdiysen o açmış olabilir.
3. oyun FPS artıracak uygulamalar indirerek CS'yi seçtiysen ondan olabilir.
4. ya da aile paylaşımı ile arkadaşına CS hesabı veriliyorsa ondan yemiş olabilirsin.
5.1 tane ana hesabın varken ondan çıkış yapıp aynı bilgisayardan başka hesaba girip onda hile açıldıysa 2 hesaptan da ban yersin hileden ya da uygulamadan dolayı teşekkürler.

Haksız yere VAC ban yemek diye bir şey yoktur ... Uydurmayınız yıl olmuş 2021 gircez hala sahte konular yemenin sebeplerini söylüyorum sana.
1.ya hesabı kardeşine verdin o hile açmış olabilir ya da sen vermesen bile gizlice girmiş olabilir.
2.ya da güvendiğin bir arkadaşına verdiysen o açmış olabilir.
3. oyun FPS artıracak uygulamalar indirerek CS'yi seçtiysen ondan olabilir.
4. ya da aile paylaşımı ile arkadaşına CS hesabı veriliyorsa ondan yemiş olabilirsin.
5.1 tane ana hesabın varken ondan çıkış yapıp aynı bilgisayardan başka hesaba girip onda hile açıldıysa 2 hesaptan da ban yersin hileden ya da uygulamadan dolayı teşekkürler.
Virüs benzeri oluşumlarda ban yemesine sebep olmuş olabilir.
Tabi ki Valve %100 doğu değil ama haksız olsa bile geri açmaz o banı.

Ben imkansızı başardım o zaman. Ark Survival oyunu ilk çıktığında hevesle aldım. Oyunu yükledim. Daha oyunu oyna tuşuna tıklamadan VAC ban yediğimi gördüm. Şimdi profilimi kirleten ve hiçbir şekilde açılmayan bir VAC banım var.
Virüs benzeri programlarda tetiklemiş olabilir.

Valve 'a çok fazla mesaj atın. İlla kaldırıyorlar. Tabii eğer yanlışlıkla attıysalar.

He bu arada kuzeninizin hesabını bahşeder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı