Hala 1800TL'ye Huawei P Smart Alınır mı?

Elysiony

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Tarih
Arkadaşlar bildiğimiz üzere Huawei'de işler karışık üstün körü olayı biliyorum fakat derinlemesine bakacak olursak pek bilgim yok. Mağazadan telefon alacağım en uygun Vatan'da gördüm 1800 TL fiyat vermişler ilkden 2200 TL'ye çıkmıştı. Bu Google işleri Android işleri beni biraz korkuttu desteğini çekmedik deselerde güncelleme alır mı? Pişman olur muyum? Yoksa Redmi Note 6 ya da 7 alacağım.

Son düzenleme:
Sakın alma bende Huawei P Smart 2018 kullanıcısı olarak alma diyorum şuana kadar adam gibi hiçbir güncelleme gelmedi şuan Android 8.0 Oreo EMUİ 8.0 kullanıyor güya 9.1 bile gelecekti ama daha android 9.0 almadık kaldı ki EMUİ 9.1 i alalım bütün amiral gemi telefonlarına verdi örneğin Huawei P30, Mate 20 gibi telefonlara Xiaomi al güncelleme konusunda olsun İşlemci olsun Xiaomi de Snapdragon işlemci varken Huawei de Kirin denen dandik her şeyde kasma yapan bir işlemci bulunmakta yerinde olsam Redmi serisi yerine Mi 8 Lite alırdım sonuç olarak Xiaomi al diyorum [emoji6]

Şunu da unutma ki Xiaomi Redmi Note 7 de Snapdragon 660 bulunurken Redmi Note 6 da Snapdragon 636 bulunmakta ona göre değerlendir zaten Epey.com dan baktığımızda Note 6 nın puanı 68 Note 7 nin 75 [emoji6]

Şunu da unutma ki Xiaomi Redmi Note 7 de Snapdragon 660 bulunurken Redmi Note 6 da Snapdragon 636 bulunmakta ona göre değerlendir zaten Epey.com dan baktığımızda Note 6 nın puanı 68 Note 7 nin 75 [emoji6]
Biraz fiyat farkı var bu babamın psikolojisine bağlı olduğu için iki seçenek verdim. :D

Mağaza üzerinden (Vatan'ı göze alarak) P Smart 2019 o da en kötü alınabilir.
Redmi Note 6 ya da 7 alıcam. Kimse P Smart 2019'u önermedi.
Sakın alma bende Huawei P Smart 2018 kullanıcısı olarak alma diyorum şuana kadar adam gibi hiçbir güncelleme gelmedi şuan Android 8.0 Oreo EMUİ 8.0 kullanıyor güya 9.1 bile gelecekti ama daha android 9.0 almadık kaldı ki EMUİ 9.1 i alalım bütün amiral gemi telefonlarına verdi örneğin Huawei P30, Mate 20 gibi telefonlara Xiaomi al güncelleme konusunda olsun İşlemci olsun Xiaomi de Snapdragon işlemci varken Huawei de Kirin denen dandik her şeyde kasma yapan bir işlemci bulunmakta yerinde olsam Redmi serisi yerine Mi 8 Lite alırdım sonuç olarak Xiaomi al diyorum [emoji6]
Mi 8 Lite 2500 TL gibi bir fiyata çıkıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı