Huawei P Smart Z alınır mı?

civo.n

Centipat
Makaleler
1
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben yenilenmiş olarak 2500TL'ye Huawei P Smart Z buldum ve Epey'den özelliklerine bakayım dedim fakat ülkemizde satışı olmadığını gördüm. Ben onu alsam IMEI ile uğraşmam gerekir mi? Sizin düşünceleriniz neler?

Bu telefonun çıktığı 2019 yılında Huawei için Android desteği sona erdi. Yani telefon Android 10'da kaldı. Sadece 64GB'lık versiyonu mevcut, eski bir telefon, işlemcisi kötü, kamerası kötü vs. Hiç bütçe yoksa bile bence Samsung'un en alt modelleri zorlanmalı. Alınması için hiçbir sebep görülmeyen, üstelik yenilenmiş bir cihaza 2500 değil, 1000TL bile verilmesini doğru bulmuyorum.

Bu telefonun çıktığı 2019 yılında Huawei için Android desteği sona erdi. Yani telefon Android 10'da kaldı. Sadece 64 GB'lık versiyonu mevcut, eski bir telefon, işlemcisi kötü, kamerası kötü vs. hiç bütçe yoksa bile bence Samsung'un en alt modelleri zorlanmalı. Alınması için hiçbir sebep görülmeyen, üstelik yenilenmiş bir cihaza 2500 değil, 1000TL bile verilmesini doğru bulmuyorum.

Max 3500TL'ye önereceğiniz bir telefon var mı? Bir de 2. el telefon almamı istemiyor ailem o yüzden 0 telefon önerin var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı