Hala deprem olur mu?

214380.jpg

En fazla bunu izlersin... Tırsma.

Herkese geçmiş olsun. Bende Adana Çukurova bölgesinde 9. kattaydım. 5 gün bir müstakil evde kalıp bugün Ankara'ya geldim.

Hala deprem olur mu sorusunu merak ediyorum. Özellikle Adana - Hatay risk altında diyenler var. Bu bölgede enerjisini attı atmadı diyenler var. Sonuçta öyle ya da böyle evlerimize gitmek zorunda kalacağız. Ne yapsak bilemedik.

Herkese geçmiş olsun. Bende Adana çukurova bölgesinde 9. kattaydım. 5 gün bir müstakil evde kalıp bugün Ankara'ya geldim.

Hala deprem olur mu sorusunu merak ediyorum. Özellikle Adana - hatay risk altında diyenler var. Bu bölgede enerjisini attı atmadı diyenler var. Sonuçta öyle ya da böyle evlerimize gitmek zorunda kalacağız. Ne yapsak bilemedik.

Hocam bilmek imkansız fakat tahmin edilebilir maalesef ki her an her şey olabilir dikkatli olmamız gerek ve tedbirler almalıyız.

Hocam bilmek imkansız fakat tahmin edilebilir maalesef ki her an her şey olabilir dikkatli olmamız gerek ve tedbirler almalıyız.
Adana Hatay merkezli bir kez daha büyük olabilir denmesi ürkütücü oldu hocam.

Binada çatlak yok yapılması gerekenleri de yapacağız. Ne yapalım tedbir alıp takdire bırakacağız.

Geri
Yukarı