Hala deprem olur mu?

Niğde evlerinde en az hissediliyormuş sanırım 1. depremde dayımgil uyanmamış bile oralara kaçabilirsiniz. Köy evleriniz kaya ise gitmeyin.

Hocam yanlış olmasın 4 gibi yine olacak diyorlarmış komşu geldi dedi. (doğru olmayabilir.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya milletin psikolojisini bozmayın, depremin saatimi var? Hiç mi bilim görmediniz? Utanmadan buraya yazıyorsun bir de.

Doğrulandı güzel kardeşim psikolojinin bozulmamasını istiyorsan televizyondan haber dışında bir şey izle veya bu konulara bakma başka konularda takılabilirsin. Rica ederim. Bir de depremin saati gece 4.17 değil mi xD.

Bilemeyiz bence.

Sende haklısın yani.

Doğrulandı güzel kardeşim psikolojinin bozulmamasını istiyorsan televizyondan haber dışında bir şey izle veya bu konulara bakma başka konularda takılabilirsin. Rica ederim.

Sende haklısın yani.
saat 4 gibi deprem olucak diyorsunuz yani? Çok merak ettim, 4'ü kaç geçe deprem olucak ona göre haberlere yayın yapsınlar.

Ya milletin psikolojisini bozmayın, depremin saatimi var? Hiç mi bilim görmediniz? utanmadan buraya yazıyorsun birde.
Hocam bende zaten bilmelerinin imkansız olduğunu söyledim evde fakat siz önyargılı davranmışsınız gibi geldi bana biraz zaten son tarafa doğru olmayabilir yazmıştım.

Geri
Yukarı