Hala iPhone 6, 6S, SE Alınır mı?

Patates23

Hectopat
Arkadaşlar ben üniversite 1. sınıfa geçtim. 4 yıldır kullandığım Samsung S Duos'a da veda etme zamanı geldi diye düşünüyorum. Ailemle konuştum Iphone 6 alacak kadar bir bütçemiz var fakat Vodafone gibi yerlerden taksitle alırsam Iphone 6S alabilirim diye düşünüyorum. Son zamanlarda ise aklıma SE daha çok yattı. Sorum şu bu dönemde hala Iphone 6 vb. alınır mı ? Iphone kullanan arkadaşlarım ısrarla Android işlemciler kasmaya başlar Iphone al diyorlar fakat Iphone 6 alırsam da birkaç güncelleme sonra kasmasından korkuyorum. Sizce ne yapmalıyım ? Iphone 6, 6S, SE alınmaz diyorsanız bu fiyatlardan biraz daha düşük bir fiyata ne önerirsiniz ?

Tek şartım telefonun kasmaması ve bataryasının dayanıklı olması. Çok fazla oyun oynamam Günde 2-3 saat şarkı dinliyorum, onun dışında maksimum 1-2 saat Clash of Clans'a bakar sosyal medyada dolaşırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 6 artık bitti. Almanızı tavsiye etmem. SE modeli 6S'in 4 İnç olan versiyonu. iPhone SE gayet uygun görünüyor sizin için. Hem kasma olmaz , hem de batarya konusunda dayanıklı.

www.apple.com.tr üzerinde iPhone SE 32GB 2.149TL satışta.

IPhone'nun dediğin serisini almak yerine 7 serisini almanı tavsiye ederim. IPhone 6'da 5'den sonra tasarım değişikliğine geçtikleri için bi geçiş telefonudur. Geçiş telefonları hangi markada olursa olsun ilk deneyim olduğu için önermem almanı. Örneğin deli gibi satan ama deli gibi de hergün yeni bi sorunu çıkan IPhone X'de almanı tavsiye etmem çünkü oda bir geçiş telefonudur. Eğer alacaksan 7 7 Plus 8 8 Plus almanı tavsiye ederim hatta 8 ve 8 Plus versiyonunun eğer elinde 7 ve 7 Plus yoksa almanı tavsiye ederim çünkü hiçbir farkı yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı