Halk sağlığı yönetim sistemi verileri sızdırıldı mı?

Makaleler
3
Daha fazla  
Bir tane forum sitesinde tahminimce "balkanlı" bir komşumuz, HSYS sistemini patlattığını anlatıp, bütün verileri vermiş, bu doğru mudur?
Bir tane sözlük sitesinde bayağı konuşulmuş ve alanlar falan varmış. Link falan atamam, kısa bir Google araması ile bulunabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tane forum sitesinde tahminimce "balkanlı" bir komşumuz, HSYS sistemini patlattığını anlatıp, bütün verileri vermiş, bu doğru mudur?
Bir tane sözlük sitesinde bayağı konuşulmuş ve alanlar falan varmış. Link falan atamam, kısa bir Google araması ile bulunabilir.

"Balkanlı" komşunuzun yapmış olacağını düşünmüyorum :) Yapan kişileri hemen hemen tanıyorum diyebilirim. Evet HSYS bilgileri sızdırıldı ortalama 101m kişinin datası var içerisinde.

"Balkanlı" komşunuzun yapmış olacağını düşünmüyorum :) Yapan kişileri hemen hemen tanıyorum diyebilirim. Evet HSYS bilgileri sızdırıldı ortalama 101m kişinin datası var içerisinde.
Ciddiyseniz, şikayetçi olmak için özel bir ifade mi bekliyorsunuz?

HSYS çoktan patlamıştı zaten hocam. O işlerin içindeydik zamanında. Sanalda adamlar birbirini karantinaya sokuyordu. Sonradan farkedildi çoğu herkesi tıktılar zaten.

Geçen aylarda da KVKK dataları sızdırılmıştı. Türkiye'nin siber güvenliği ancak buraya kadar işte.
MERNİS, KVKK, HSYS. hepsi sızdı. Siber güvenliğimiz bukadar. Devlet zaten hep örtbas etmeye çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı