Halüsinasyon görmeye başladım

sarıçizmel

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 1 hafta önce halüsinasyon görmeye başladım. Ama o zamanlar daha azdı. Mesela faremin üstünde değişik şekiller görüyordum. Ama artık daha fazla. Bunun hakkında pek örnek vermek istemiyorum. Bunu nasıl yenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Madde kullanıyor musunuz? 1 Kere denemiş olsan bile.
Liseye geçeceğim yani daha çok küçüğüm. Ve.. hayır kullanmadım, kullanmayacağım:)

Psikiyatriste gidebilirsin. Konu ciddi çünkü buradan birisi size yardımcı olamaz en yakın zamanda gidin bir psikiyatriste ona anlatın derdinizi.
Aslında gidiyorduk. Ama maddi sıkıntılar. Devlet hastaneleri zaten.. durumu belli.

Psikiyatriste görünün hocam şizofreni bile olmuş olabilirsiniz biz sanal ortamdan halledemeyiz işini bilen biri lazım.

Liseye geçeceğim yani daha çok küçüğüm
16 yaşında esrar kullanımı 20+ küsürlerden daha fazladır ve eğilim daha yüksek.
Merhaba. Yaklaşık 1 hafta önce halüsinasyon görmeye başladım. Ama o zamanlar daha azdı. Mesela faremin üstünde değişik şekiller görüyordum. Ama artık daha fazla. Bunun hakkında pek örnek vermek istemiyorum. Bunu nasıl yenebilirim?
Eğer madde kullanmıyorsan, kafandan darbe almadıysan 2 sebebi olabilir. Birisi farkında olmadan bir ortama yayılmış gazlardan etkilendin, ki ruhun duymaz fark etmezsin bile. Yüksek doz kalıcı hasar verebilir, diğeri ise yeni ortaya çıkan zihinsel hastalığın olabilir.

16 yaşında esrar kullanımı 20+ küsürlerden daha fazladır ve eğilim daha yüksek.

Eğer madde kullanmıyorsan, kafandan darbe almadıysan 2 sebebi olabilir. Birisi farkında olmadan bir ortama yayılmış gazlardan etkilendin, ki ruhun duymaz fark etmezsin bile. Yüksek doz kalıcı hasar verebilir, diğeri ise yeni ortaya çıkan zihinsel hastalığın olabilir.
Bilemiyorum. Ama bir hastanedeki psikiyatri bölümüne randevu aldırdım. O yüzden şuan içim rahat.

Geri
Yukarı