Hamile Kediyi Pitbull'un Ağzına Atıp Parçalattılar

İşte bundan söz ediyorum. Yanlış yerde yaşıyorlar. Yanımızda yaşamalılar. Çünkü buradan onlara kablosuz hasar gönderemiyoruz. :(

Bu olay için pek mümkün değil ancak yeterince tepki oluşursa cezalarının daha ağır olacağına şüphe yok. Bundan sonrası için de yeterince toplum baskısının oluşması sağlanırsa birşeyler mutlaka değişecektir.

Psikolojik ve ruhsal açıdan hastalıklı düşünce yapısına sahip bireylerin hayvan beslemeri yasaklanmalı. Devlet tarafından denetlenip uygun görülen bireylere evcil hayvan besleme belgesi verilmeli. Hayvan besleyenler sürekli olarak denetlenmeli. Bu tür canavar zihniyetlilerde sabun yapılmalı.

Bugün bir başka vahşet daha yaşanmış topuklu ayakkabıyla köpeğin gözünü çıkarmışlar. Ne oluyor bize böyle yahu.

Tahminim böyle şeyleri çekip yurt dışında satıyor olabilirler. Bana da arkadaşım gösterdi izlemeye bile dayanamıyorum. Yabancıdır falan dedim hatta. Meğer Türkmüş.
Tepkimizi her platformda dile getirmeliyiz ki sosyal medyanın gücünü kullanalım ve sürecin daha düzgün şekilde işlemesini belki bir miktar sağlayabiliriz.
Psikolojik ve ruhsal açıdan hastalıklı düşünce yapısına sahip bireylerin hayvan beslemeri yasaklanmalı. Devlet tarafından denetlenip uygun görülen bireylere evcil hayvan besleme belgesi verilmeli. Hayvan besleyenler sürekli olarak denetlenmeli. Bu tür canavar zihniyetlilerde sabun yapılmalı.

Gerekirse vergi falan bir bedel vs de alınabilir. Belki bu şekilde olursa daha çok işin üzerine düşerler kimbilir.

Yaptıkları saçmalığın da ötesi. Bunlar durduk yere bunu yapmayı düşünmemiştir. Kesin bir yerden görmüş veya işitmiştir. Bunlara ceza versen bir şey değişmeyecek. Yine bir yerden görüp yapacak. Bunların sayısı da az değil ha! Adanalı gardaşlarıma dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum ancak zaten bu önlemi almışlardır. Şehirden uzak bir yerde yaşadığımız için bu vakaları pek göremiyorum ancak haberini alıyorum. Adanalı diyip geçilmiyor artık gerçekten bir önlem alınması lazım. Vergi artırmak yerine sevgi artırsa bu millet en azından muasır medeniyet seviyesine yaklaşır.

Sırf böyle insanlar yüzünden bile soğuyorum yaşadığım yerden. Sonra @Jira Hocamın dediği gibi dillere düşüyoruz yav!

Medeni halkin da adını karalıyor p**'ler :)
Ne deseniz haklısınız. Artık bıraktım ben bu kişilerle uğraşmayı. Kendilerine baksanız bile tehlike yaratıyor bu Homo Sapiens türü yaratıklar.

images.jpeg

Ülkede olan biten vicdansızlıklardan, şerefsizliklerden, ne suçluların ellerini kollarını sallayarak dolaşıyor olmalarından, bir kereden bir şey olmazcılardan, tecavüzlere ne işi vardı orada diyenlerden, 3 yaşındaki çocuğun taciz yada tecavüz edilirken bağırmamasını hafifletici sebep gören hakim amcalardan, bu işin fıtratı bu diyerek zerre haysiyet göstermeyenlerden yeni nesilin nasıl etkilenmesini bekliyordu ki insanlar, illa ki bir geri dönüşü olacaktı.

Bu çocuklara ve ailelerine gereken cezalar verildikten sonra üstüne çocuklara toplum hizmeti gibi zorunlu hizmet cezaları verilmeli. Misal kedilerin olduğu barınaklarda onların ihtiyaçlarını karşılayıp gereken ne varsa belli süreler içinde yaptırmaları lazım.
Aileleri ve çevreleri yüzünden akıl zehirlenmesi yaşayan çocuklara belki biraz olsun hayvan sevgisini kalplerine yerleştirmenin bir yolu olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı