Hamile Kediyi Pitbull'un Ağzına Atıp Parçalattılar

Özgürlük! İsteyen istediğini beslesin Sİ ZE NE (!)

200 TL para cezası ödeyip serbest kalırlar. Rahat olun.
İroni heralde değil mi ?
Dizi ne alaka? İspanyadaki adamlar La casa de papel izledikten sonra soyguna girişiyorlarmı? İyi bir insan sadece dizi izleyerek böyle bir şey yapmaz. Kanları bozukmuş zaten.
Biz milli duyguları çok yüksek bir millet olduğumuz için izlediğimiz her Türk dizisinden etkileniyoruz. Tabi IQ seviyesi ayakkabı numarasından düşük olmayan insanlar hayatını buna göre şekillendirmiyor. Ama birkaç bu tip velet kendini izlediği dizilerdeki serseriler gibi zannediyor ve onları örnek alıyor. Sonra profiline değişik değişik sözler yazma. Sosyal medyadan herkese atarlanmalar falan. Yazık yani ne diyeyim bunlara caydırıcı ceza vermeden olmuyor. Bir can parayla mı eşit arkadaşlar ya ?

Son düzenleme:
Allah'ın laneti üzerinize olsun. Neden bu yaratıkları emniyette evire çevire dövmüyorlar? Neden sağlam bir ceza uygulanmıyor? Ev hapsi nedir arkadaş?

Malesef bu davranış bizim yanımızda gerçekleşse bile elimizden bir şey gelmeyecek onlar dövemeyeceğiz çünkü grup olarak dolaşıp yanlarında her türlü zarar verici aleti taşıyorlar. Ailesinin de nasıl olduğunu az çok tahmin edebiliyorum onlar da dayaklık.

Pitbull ve diğer zarar veren köpeklerin yasaklanması lazım. Bu olay için bahsetmiyorum, zararlı hayvanlar. Boşuna sahibinin suçu demeyin, evet o da bir etken ama bu köpeklerin cinsinin saldırgan olduğunu kabul edin. İlk kez Pitbullar hakkında haber çıkmıyor. Öldürün demiyorum elbette ama insan arasına kesinlikle karıştırılmaması lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı