Hangi altyapı ve ISS tercih edilmeli?

Tamam o zaman Kablonet 100 paketini öneririm sana.
19:00-00:00 hız düşmesini de dert etme bence bir şey download etmediğin sürece sıkıntı olmuyor.
Mesela oyun oynuyorsan pingin çıkar anlamına gelmiyor sonuçta :D

Altyapıyı kontrol ettiğim zaman TurkNet, milenicom ve NetSpeed maksimum 83Mbps veriyor.
Diğer firmalarda hız bilgisini göremedim.

TurkNet müşteri hizmetleri gelişti 2 kere kayıt açtım. Sabahına aradılar sorun var mı diye. TurkNet tavsiye ederim aralarından.

Sadece yaptığınız kayıt açmak aradığınız zaman hiçbir destek yok dostum.
Kablonet'ten iyisi yok müşteri hizmetleri olarak.
TurkNet kullandım tam anlamıyla berbat.
35Mbps VDSL kullanıyordum hız testinde 32-33 en az aldığım değerdi. Bir süre sonra bu değer 26'ya düştü. Kayıt açtım, sorunumu çözeceklerini söylediler.
Çözemeyince gayet normal değer dediler tak etti kafama iptal edip direk Kablonet'e geçtim.
Müşteri hizmetleri isteyen birisi asla TurkNet geçmemeli.

TurkNet müşteri hizmetleri gelişti 2 kere kayıt açtım. Sabahına aradılar sorun var mı diye. TurkNet tavsiye ederim aralarından.

Gelde insanlara anlat TTNET 7 yıl kullandım altyapı hiç adam gbi fiber gelmedi fiber reklamı boldu en büyük artışı arkadaşın tahhahüt olmayacak ben TurkNet'e geçtikten 3 ay sonra fiber hat döşediler müşteriye değer veren var bir de reklam yapıp ilgilenmiyen var.

@polokral3846
Şu an kullandığım paket Kablonet 100mbos akıllı sınırsız.
Sorun yaşadığım zaman müşteri hizmetlerini bulmak isterim ama asıl istediğim sorunsuz ve stabil bir internet.
@login
TurkNet GigaFiber olsa 1 saniye bile düşünmeden geçerim.

Evet GigaFiber olsa düşünmeden geç derdim :D
tamam Kablonet gayet iyi değiştirmeye neden gerek duydunuz?
Gerek müşteri hizmetleri gerek interneti gayet iyi ve stabil?

Geri
Yukarı