Hangi altyapı ve ISS tercih edilmeli?

Sadece yaptığınız kayıt açmak aradığınız zaman hiçbir destek yok dostum.
Kablonet'ten iyisi yok müşteri hizmetleri olarak.
TurkNet kullandım tam anlamıyla berbat.
35Mbps VDSL kullanıyordum hız testinde 32-33 en az aldığım değerdi. Bir süre sonra bu değer 26'ya düştü. Kayıt açtım, sorunumu çözeceklerini söylediler.
Çözemeyince gayet normal değer dediler tak etti kafama iptal edip direk Kablonet'e geçtim.
Müşteri hizmetleri isteyen birisi asla TurkNet geçmemeli.
Firmalar gelişiyor dostum. Eskiden desen evet derdim ama yiğidi öldür hakkını yeme.
1625300300054.png

1625300340322.png

@polokral3846
KabloNet müşteri hizmetleri iyi ve kullandığım süre boyunca internet neredeyse kesilmedi. Müşteri hizmetlerine kısa sürede bağlanıyorum ve ilgili olduklarını söyleyebilirim.
Bu kadar övüp neden değiştirmek istiyorum?
Daha iyi internet bulurum ümidi ile açmıştım bu konuyu.
KabloNet 100Mbps hız veriyor ama 19-24 arası hız düşmesi yüzünden değiştirmek istiyorum diyebilirim.

@polokral3846
Kablonet müşteri hizmetleri iyi ve kullandığım süre boyunca internet neredeyse kesilmedi. Müşteri hizmetlerine kısa sürede bağlanıyorum ve ilgili olduklarını söyleyebilirim.
Bu kadar övüp neden değiştirmek istiyorum?
Daha iyi internet bulurum ümidi ile açmıştım bu konuyu.
Kablonet 100Mbps hız veriyor ama 19-24 arası hız düşmesi yüzünden değiştirmek istiyorum diyebilirim.

Anladım hocam.
Hızınızı 19-24 arası düştüğü için 80'e düşürmek sizin tercihiniz tabii bir şey diyemem :)

@login
Anlayamadım hocam. Hangisinde taahhüt var mı?
@polokral3846
Geçmek konusunda emin değilim.
Stabil ve sorunsuz 75Mbps verseler bile yeter gibi geliyor.
Superonline 200Mbps interneti 150 liraya veriyor ama Superonline konusunda emin değilim.

@login
Anlayamadım hocam. Hangisinde taahhüt var mı?
@polokral3846
Geçmek konusunda emin değilim.
Stabil ve sorunsuz 75Mbps verseler bile yeter gibi geliyor.
Superonline 200Mbps interneti 150 liraya veriyor ama Superonline konusunda emin değilim.

Yani bir şey diyemiyorum hocam sizin kararınız ben değiştirmezdim büyük ihtimalle :D

Geri
Yukarı