Hangi Antivirüs Kullanılmalı?

Rüzgar xd

Picopat
Ücretli olarak satın alacağım ESET, Norton ve Kaspersky arasında kaldım. Alttaki linklerden alsam sorun çıkmaz sanırım?
Kaspersky İnternet Security 2020 1 Bilgisayar 1 Yıl (Sadece Windows Tabanlı) EDS/Online/Email Teslimat: Amazon.com.tr
Norton çok kafama yattı.

Ücretli olarak satın alacağım ESET, Norton ve Kaspersky arasında kaldım. Alttaki linklerden alsam sorun çıkmaz sanırım?
Kaspersky İnternet Security 2020 1 Bilgisayar 1 Yıl (Sadece Windows Tabanlı) EDS/Online/Email Teslimat: Amazon.com.tr
Norton çok kafama yattı.
Kaspersky kullanabilirsiniz. Sadece tarama yapmak için de bir Malwarebytes kurabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bence kullanılmamalı. Gerek olduğunu düşünmüyorum. Arada bir lüzumsuz ufak pürüzler çıkıyor, onları da malwarebytes ile çözdüm şimdiye kadar. Sonrasında siliyorum yoluma bakıyorum.

Daha dün buradan aldım. 15 dakika içerisinde teslim ettiler. Şansıma mıdır nedir, 1 yıl 1 PC almama rağmen 3 cihaz için 2 yıllık lisans gönderdiler. Üstelik 18.90'a. :D
2 bilgisayara ve telefonuma sorunsuzca kurdum. Gönderdikleri kodu Kaspersky'nin sitesinden MyKaspersky hesabıma girdim.

Kısacası oraya o kadar para vermeyin. Zaten lisans kodlarını Plati.ru gibi sitelerden alıyorlar.

Yıllarca Kaspersky, Trend Micro, Norton ve BitDefender ve Eset Nod32 kullandım. En memnun kaldığım/hoşuma giden BitDefender ve Kaspersky oldu.

Bu da kanıtı olsun:
Adsız.png

Adsız2.png

Dipçe: Ekran görüntülerini ofisteki emektardan aldım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı