Hangi Catalyst sürücüsünü kullanıyorsunuz?

Hangi Catalyst sürücüsünü kullanıyorsunuz ve sorun yaşıyor musunuz?

• Catalyst 15.5 Beta kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım

Oy: 0 0,0%
  • Catalyst 15.5 Beta kullanıyorum ancak driver kaynaklı olabilecek önemli bir sorunum var

• Catalyst 15.5 Beta kullanıyorum ancak driver kaynaklı olabilecek ufak bir sorunum var

Oy: 1 33,3%
  • Catalyst 15.4 Beta kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım

• Catalyst 15.4 Beta kullanıyorum ancak driver kaynaklı olabilecek önemli bir sorunum var

• Catalyst 15.4 Beta kullanıyorum ancak driver kaynaklı olabilecek ufak bir sorunum var

• Catalyst 14.12 WHQL kullanıyorum ve hiç sorun yaşamadım

• Catalyst 14.12 WHQL kullanıyorum ancak driver kaynaklı olabilecek önemli bir sorunum var

• Catalyst 14.12 WHQL kullanıyorum ancak driver kaynaklı olabilecek ufak bir sorunum var

• Başka bir Catalyst sürümünü kullanıyorum

• Oy verenlerin toplamı
    3

Carnage86

Kilopat
Makaleler
22
Yer
İzmir
AMD'nin son Catalyst sürücüleri hakkında bir istatistik tutmak amacıyla bu konuyu açtım. Ne kadar çok katılım olursa o kadar elle tutulur ve değerlendirilebilir bir veri olacak.

Anket şıklarını açıklamam gerekirse; özellikle driver kaynaklı olabilecek ifadesini kullandım çünkü driverı işaret edençoğu sorun hem donanım hem driver kaynaklı olabildiği gibi tespit etmek çok zordur. Bu yüzden ve anket şıklarını sayısını arttırmamak adına böyle dedim. Sorunun kesin sebebini tespit ettiyseniz konuda mesaj olarak belirtebilirsiniz.

Ciddi sorun ve ciddi olmayan sorun ile ne kast ettiğime gelirsek:

*Driverı işaret eden herhangi bir mavi ekran (VIDEO TDR kaynaklı tüm mavi ekranlar, 0x116 gibi) ya da "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" gibi Windows hatalarını önemli sorun, oyunlarda yaşanabilecek ufak grafik hataları, performans problemleri gibi sorunları ise ufak sorun olarak kabul ettim. Böyle bir ayrım yapmamın sebebi özellikle yeni çıkmış oyunlarda yaşanan bazı grafik hatalarının genelde yazılımsal sebeplerle oluşması ve bir sonraki güncelleme ile düzeltilmesi ve sistemde donanımsal bir sorun olması olasılığının daha düşük olması.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı