Hangi firmanın satış sonrası hizmeti çok iyi?

Hocam bu garip garip siteleri nereden buluyorsunuz Allah aşkına? Sinerji, qp, Teknobiyotik vb. sitelerden sistem toplamanızı, daha sonra da Kaspersky ile tam tarama yapmanızı öneririm. 🙂

Ekran Görüntüsü (1035).png

Hemen hocam.

Teknobiyotik mi bilindik siteymiş? Kötü yorumları yayınlamayan kalitesiz olan ancak distribtörü olduğu için Dark ürünlerini öven biir karşı çıkınca yorumda artistlik yapan siteden bahsediyorsunuz değil mi?
Daha önce teknobiyotikten alışveriş yaptınız mı bilmiyorum ama geçen yaz kasa topladım. Hiçbir problem çıkmadı. Her müşteri hizmetlerine bağlandığımda veya destek ekibine yazdığımda hala ilgi görüyorum. Bence her sitenin olduğu gibi %100 başarılı demek yanlış olur sadece.

Müşteri hizmetlerinde birden çok kişi çalışıyor ve her aradığında başka birisine denk geliyorsun. Yani orada denk geldiğin kişi önemli. İncehesap üzerinden bir çok siparişim var. Bir çok kez müşteri hizmetleri ile görüştüm. 1-2 defa sallamayan kişi geldi onlarda da kapattım tekrar aradım başkası ile görüştüm sorunlarımı hep çözdüler. İtopya, QP, Teknobiyotik gibi firmalar da iyidir.
Hayır İtopya satış sonrası rezalet.

5 Mayıs'da sipariş edip 15 Mayıs'da iade talebi oluşturduğum mouse halen değerlendiriliyor olarak gözüküyor, üzerinden 1 ay geçmesine rağmen. Daha buna benzer bir sürü şikayetler var. Kasalardaki coilwhine'lara çözüm üretmemeleri de ayrı rezillik.

1624279411498.png

Saydığım tüm sitelerin oyungaming.sistemustasiyiz.biz.tr.gg gibi sitelerden iyi olduğunu benim kanıtlamama gerek yoktur sanırım. 🙂
Teknobiyotik'i savunuyorsunuz hâla, bahsettiğiniz garip sitelerden alırım Teknobiyotik'den almam daha iyi. Kesinlikle kanıtlamana gerek var, şayet kanıtlamazsan kendin de Teknobiyotik sitesinin kötü olduğunu kabul etmiş olursun.

İncehesap harika bir teknik ekibe ve müşteri hizmetlerine sahip. Burayı okuyorlar mı bilmem ama müşteri hizmetlerindeki Serdar bey, harika bir insan. Topladığım sistemi 12 gün sonra kargoyla gönderen, öyle abuk sabuk çabuk olsun diye değil, harika bir şekilde montajlayan süper bir ekip. Kesinlikle güvenebilirsiniz.

Adı sanı duyulmamış? Ülkenin bilindik editörü gösteriyor burayı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoya bir bakın. 13.00'a gelin ve dinleyin. Sonra benim malum konuya bakın.

Adam bilgisayar istiyor, siz ise hangi site daha güvenilir diye tartışıyorsunuz, bence bu tartışma bir sonuca varamayacak, arada TeknoBiyotik'i gördüm, gayet iyi bir site, kim kötüledi acaba?

Değerli hocalarım şu advertorial videoyu bahsettiğiniz sitenin herkes tarafından kabul edilen mükemmel bir site olduğuna kanıt olarak sunmayı bırakmalısınız bence. 🙂
Adam bilgisayar istiyor, siz ise hangi site daha güvenilir diye tartışıyorsunuz, bence bu tartışma bir sonuca varamayacak, arada TeknoBiyotik'i gördüm, gayet iyi bir site, kim kötüledi acaba?
Hocam sipariş ettiği bilgisayar adama 10 parça gelmiş. Site önermeyelim de ne yapalım?

Değerli hocalarım şu advertorial videoyu bahsettiğiniz sitenin herkes tarafından kabul edilen mükemmel bir site olduğuna kanıt olarak sunmayı bırakmalısınız bence. 🙂

Hocam sipariş ettiği bilgisayar adama 10 parça gelmiş. Site önermeyelim de ne yapalım?
Her sitenin kusurları var, herkese mi böyle gönderiyorlar, hayır, bir sıkıntı çıkmıştır böyle olmuştur, kronik bir sorun değil ki bu.

Ben kötüledim, iyi olduğuna dair bir gerekçeniz var mı? Alışveriş yaptınız mı? Ha şayet siz benden isterseniz kötü olduğuna dair konuları ya da Teknobiyotikle yaşadığım sıkıntıyı anlatabilirim merak ediyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı