Hangi internet servis sağlayıcısını tercih etmeliyim?

Peki bu Turkcell Superonline sadece VDSL paketlerimi sunuyor? ADSL paketi yok mu bu firmanın 16 Mbps hızında.

Her ikisini de sunuyor. Ama Türk Telekom altyapısı olarak ADSL ve VDSL sunuyor. Fiber altyapılarında ise kendi altyapıları. Benim bulunduğum bölgede daha çok hem de bayağı Superonline fiberi dolu bir benim stiemde yok :(

TürkNet firmasına başvuru formu doldurmak istiyorum fakat benden kredi kartı bilgileri v.s gibi şeyler istiyor neden böyle bir şey istediğini bilmiyorum.

1592232343496.png

Merhaba arkadaşlar.

Biraz önce TTNET müşteri hizmetlerine kullandığım internet paketimin bittiğini ve yeni bir pakete geçmek istediğimi söyleyip e-posta atmıştım. Yarım saat önce bana telefondan dönüş sağladılar ve bana şu anda kullandığım paketin (yalın ultranet Plus (16 Mbps’e kadar) 100GB (ADSL) kampanyasının bittiğini ve eğer bu paket üzerinden kullanıma devam edersem 234 TL gibi bir fiyat ödeyeceğimi söylediler.

Ben şu anda kullandığım bu pakete 75 TL gibi bir fiyat ödüyordum fakat bana dedikleri şu; eğer yeni bir abonemiz bile sizin şu anda kullandığın pakete kampanyalı olarak geçmek isterse 110 TL gibi bir fiyat ücreti ödemek zorunda.

Ben de bu lafın üstüne kullanabileceğim en uygun ve düşük fiyatlı internet paketini sorduğumda bana; 16 Mbit hızında 90 TL değerinde bir paket önerdiler fakat ben internete bu kadar para vermek istemiyorum açıkcası. Bu yüzden konuştuğum kişiye teşekkür edip internet üzerinden farklı internet servis sağlayıcılarını da araştırıp tekrar size geri dönüş yapacağım dedim.

Sizce TTNET'de kalınır mı? Veya farklı bir internet servis sağlayıcısına mı geçmeliyim?

Ayrıca sizinde kullandığın internet servis sağlayıcılarını ve bunların internet paketlerini, ödediğiniz ücretleri merak ediyorum beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Tüm internet tavsiyelerine açığım bu arada.

ek olarak aşağıya TTNET sitesinde ki paketleri ve ücretlerini bırakıyorum bir göz atarsınız.

Eki Görüntüle 592305
Eki Görüntüle 592306

100 TL'ye kanlonette 100 Mbps'ye kadar internet + HD uydu alıcısı +altın sinema paketi = 108 TL bence al tavsiye ederim 6 yıldır kullanıyoruym sıkıntısı yok.

TürkNet firmasına başvuru formu doldurmak istiyorum fakat benden kredi kartı bilgileri vs gibi şeyler istiyor neden böyle bir şey istediğini bilmiyorum.

Eki Görüntüle 592383

İnternet üzerinden satış yapıyorlar. Gidip bir bayiden yapılmıyor.
100 TL'ye kanlonette 100 Mbps'ye kadar internet + HD uydu alıcısı +altın sinema paketi = 108 TL bence al tavsiye ederim 6 yıldır kullanıyoruym sıkıntısı yok.

Adamda fiber yok yazıları bir okusuna artık. Banada aynısı diyorsun.

Kardeşim keşke bir yazı yazmadan önce şu forumdaki konuları erinmeyip üşenmeyip baştan sona okusanız :(
İnternet üzerinden satış yapıyorlar. Gidip bir bayiden yapılmıyor.
Nasıl yani dostum paketler hakkında herhangi bir bilgi sahibi olmak için başvuru formu falan yok mu? Direk para verip abone mi olmamız gerekiyor TürkNet'e?

Yeni konular

Geri
Yukarı