Hangi internet sağlayıcısını tercih etmeliyim?

Arif KUTLU

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir binadaydım. Internet altyapısı yoktu. Şimdi gelip T21 kabin taktılar ve kazı işlemlerini yapıyorlar. Türktelekom'dan gelen görevliye sorduğumda 1 haftaya kadar abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz dedi. Sizce hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
netspeed ya da vodafone a geçebilirsin. Turktelekom veya turkcell tuzlu fiyatları. Akn siz Taahutsuz istiyorsan turknet yerine netspeed i seç. Turknetin teknik desteği çok zayıf sorun oldugunda karsında muhattap bulamıyorsun.

Yeni bir binadaydım. Internet altyapısı yoktu. Şimdi gelip T21 kabin taktılar ve kazı işlemlerini yapıyorlar. Türktelekom'dan gelen görevliye sorduğumda 1 haftaya kadar abonelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz dedi. Sizce hangi internet sağlayıcısını seçmeliyim?
Ben normalde TTnet kullanıyordum şimdi Türknet'e geçtim geçerken kime sorsam internetleri berbat interneti 30 günde bağlıyorlar falan dediler.Ben yine de başvurdum. başvurum onaylandı ertesi gün hemen internetimi bağladılar kullanıcı adı şifteyi girerek kullanmaya başladım. Tabi benim aktif internet hattım vardı o yúzden böyle kolay oldu ama çoğu kişi de vardır zaten yani ben Türknet'ten memnun kaldım

O vodafone diyen arkadaştan anladım ki bi bildiği yok. Sana şöyle söyleyeyim. Bütün internet sağlayıcılarının sitelerine gir ve maximum ne kadar hizmet alabileceğine bak. En yüksek hangisi veriyorsa ona geçmeni tavsiye ederim.
Heh bana düzgün sağlayıcı lazım dersen de, hele hele ''FİBER'' varsa kesinlikle Turkcell Superonline. Fiber ile birlikte 60-70-80 mbps'i görürsünüz. Hiç bir bozukluk vs. yaşatmaz. Az kullanılma sebebi ise çoğu yerde fiber desteği yoktur. Şans yüzünüze gülmüş ve fiber desteği gelmiş :).

O vodafone diyen arkadaştan anladım ki bi bildiği yok. Sana şöyle söyleyeyim. Bütün internet sağlayıcılarının sitelerine gir ve maximum ne kadar hizmet alabileceğine bak. En yüksek hangisi veriyorsa ona geçmeni tavsiye ederim.
Heh bana düzgün sağlayıcı lazım dersen de, hele hele ''FİBER'' varsa kesinlikle Turkcell Superonline. Fiber ile birlikte 60-70-80 mbps'i görürsünüz. Hiç bir bozukluk vs. yaşatmaz. Az kullanılma sebebi ise çoğu yerde fiber desteği yoktur. Şans yüzünüze gülmüş ve fiber desteği gelmiş :).
Turkcell en kaliteli hizmeti veriyor evet ama pahalı, şu an gidip turkcelle 24 ay taahüt verse 2018 sonunda akn kalksa bile sözleşme yaptıgı için sözleşmesi bitene kadar akn li kullanıcak. Önümüzdeki 5-6 ayı taahütsüz kullanabileceği netspeed veya turkneti önerdik.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı