Hangi ISS'ye geçmeliyim?

ADSL ise maalesef Türk Telekom, diğer servis sağlayıcıları da TT üzerinden internet sağlıyor zaten. Ha olur da VDSL altyapı gelirse TurkNet düşünebilirsin.

Yani kazı calısması falan burada olmaz gibi duruyor koca köyde tek internet kullanan benim santrale uzaklık 1.5km civarı söyledi müsteri hizmetleri TT net ekibimi evime gelip cihazla hız olcumu yaptı Max 16 alabiliyorsun dedi.

Merhaba 7-8 senedir Türk Telekom 16Mbps hız kullanıyorum altyapı olmadıgı için dilekçe verdim ama sonuç vermedi. Köyde yaşıyorum. İlk 12 ay 170 ikinci 12 ay 190TL para istiyor. Başka bir altyapı yok telefon direkleriyle internet geliyor. Acaba başka bir internet servisine geçmeli miyim? Gecersem ping vs sorun yaşar mıyım? Önerdiginiz tarife var mı Sakarya'da oturuyorum teşekkürler.

Bu durumda TTNET haricinde firma şahsen ben önermem ADSL altyapılarda diğer altyapılara göre sorunlar daha çok olabiliyor bu durumda size en hızlı desteği altyapı sahibi olan TTNET sağlayacağı için kalmanız daha iyi olacaktır.

Ama altyapı kaynaklı pek sorun yaşamadım diyorsanız bu 2 firmaya bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı