Hangi konsol daha iyi?

PS4 kullanıyorum ama bence Xbox daha iyi gerek donanım gerek Gold üyeliği ve Xbox Pass gibi üyelikleri çok iyi bence.

Xbox Pass ve Gold üyeliği ne oluyor?
Bence PlayStation. Çünkü Xbox'ın özel oyunları PS kadar iyi değil.

Aslında ekonomi durumuna göre ekonomik düşünmek lazım. Bende bir PS4 kullanıcısı olmama rağmen az da olsa kanım ısınmadı değil Xbox'a.

Türkiye şartları için en uygun aday Xbox olucaktır. Gamepass sistemi sizi oyun sektöründen uzak tutmayacaktır. Ama PS5 kısmında.. Oyun alabilirseniz güzel olur. Önerim acil değilse biraz beklemek. Oyunlar çıksın vs.

Arkadaşlar nedeni ile yazar mısınız? Bence PlayStation serisi çünkü kendimi bildim bileli bu konsoldan oynuyorum. PS3, PS4 sorun yaşamadım, akıcı oynanış sunuyorlar ancak arada bir FPS düşüşü yaşanıyor. Sorun yok oynanabilir ama.

Ben de PS4 kullanıcısıyım Xbox daha iyidir PS4 faha iyidir diyemem her iki konsolu da deneyimlemem gerek fakat oyunlara o kadar para vermem diyorsan Xbox al daha iyi ama sıkıntı yok Ps'le devam ederim diyorsan o zaman kardeş hesap yapabileceğin bir arkadaşın varsa zaten kardeş sistemi artık 3-4 kişilik olmuş boş bir hesap alıp oyunu bitirdikden sonra satabilirsiniz.

Xbox Pass ve Gold üyeliği ne oluyor?

Aslında ekonomi durumuna göre ekonomik düşünmek lazım. Bende bir PS4 kullanıcısı olmama rağmen az da olsa kanım ısınmadı değil Xbox'a.

Xbox Pass çok fazla oyuna erişim sağlıyor eğer alırsan. Xbox Gold'da PS Plus gibi ama oyunlar kalıcı geliyor üyeliğin bittiğinde erişebiliyorsun yine de.

1 Sene sonunda 1 konsol parası da oyunlara vermek istiyorsan PlayStation 5 ama yok ben ayda 30 TL ödeyip kütüphanedeki 100'ün üzerinde oyunu istediğim gibi oynayayım dersen Xbox Series X ya da S.

Xbox Pass çok fazla oyuna erişim sağlıyor eğer alırsan. Xbox Gold'da PS Plus gibi ama oyunlar kalıcı geliyor üyeliğin bittiğinde erişebiliyorsun yine de.

Çok iyi sanırım PS4 Pro almak yerine Xbox almayı düşünebilirim.
1 Sene sonunda 1 konsol parası da oyunlara vermek istiyorsan PlayStation 5 ama yok ben ayda 30 TL ödeyip kütüphanedeki 100'ün üzerinde oyunu istediğim gibi oynayayım dersen Xbox Series X ya da s.

Şu an beni kendine çekiyor Xbox.
Özel oyunları atlıyorsunuz yalnız...

Dostum özel oyunlar atlanıyor dediğin gibi evet ama benim oynamak istediğim oyunlar Xbox'da varsa onu düşünebilirim ciddi ciddi zaten yeni nesil oyunlar bana sorarsan her türlü Xbox ve PS gelir.

Geri
Yukarı