Konsol oyunculuğu, bilgisayar oyunculuğundan daha iyi değil mi?

Konsol oyunculuğu, bilgisayar oyunculuğundan daha iyi değil mi? Yıllar geçse bile son çıkan oyunları sorunsuzca son ayarlarda oynayabiliyorsunuz örneğin Cyberpunk 2077 PS4.

Tabii GeForce Now'dan dolayı konsol oyunculuğunun biteceği de söyleniyor da pek emin değilim.

Konsol biterde siz bitmezsiniz yeter da bir salın insanları kim neyle oynamak istiyorsa oynasın

PS4'te var PC'de. 4 aydır PS4'ü açmıyorum öyle söyleyim. PS5 siparişi verdim bekliyorum ancak PS5'i de 2 haftadan sonra kullanmayacakmışım gibi bir his var.

Konsol oyunculuğu, bilgisayar oyunculuğundan daha iyi değil mi? Yıllar geçse bile son çıkan oyunları sorunsuzca son ayarlarda oynayabiliyorsunuz örneğin Cyberpunk 2077 PS4.

Tabii GeForce Now'dan dolayı konsol oyunculuğunun biteceği de söyleniyor da pek emin değilim.
Knk bitmez çünkü iyi internetimiz mi var

Konsollara lafım yok benim şahsen ama konsollar oyunlarin gelişimini yavaşlatıyor, örneğin Crysise bakın 2007de teknoloji demosu gibi oyun tek sebebi pcye ozel cikmasi ve ayrica hicbir konsolun bi oyunu en son grafiklerde 60fps oynattigini gormedim geforce nowda zaten turkiyede bu internet altyapisiyla zor kontrolcu/klavye mouse oynadiginiz oyuna gore degisir zaten

O yüzden Cyberpunk 2077 Ps4'te 720p 30 fps (20'ye kadar düşüyor) oynanıyor. Ne güzel son grafik sorunsuzca oynanıyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı