Hangi konsol daha iyi?

Türkiye'de GamePass için Xbox almak daha mantıklı. Fakat Türkiye hariç ekonomisi iyi olan her ülkede PS çok daha öndedir. Almanya'da yaşasam özel oyunları ve DualSense için PS alırdım. Zaten satış rakamları da hangi konsolun daha başarılı olduğunu gösteriyor.

Sadece birkaç oyunda böyle. Onun dışında XSX daha önde. Hatta bir kanal vardı çözünürlük ve FPS’yi yazıyordu.
PS5 çoğu oyunda: 1800 x 2560.
XSX çoğu oyunda: 2160 x 2560.
Diğer arkadaş ilk başta yazdığında fanboyluk yapıyor demiştim ama aslında haklı çoğu oyunda ps5 daha stabil bir deneyim veriyor ve çözünürlük de aynı.
Ben Nintendo alırım ancak illa konsolsa playstaiton alırım kendini kanıtlamışlar ve her sene dualsenseleri acayip iyi oluyor ancak Xbox cephesinde Game Pass avantajı var kısacası paran varsa PS al paran yoksa Xbox.
Paran yoksa ikisinide alamazsın.

Yeni nesilden bahsediyorsan bence tasarımı hariç PS5 çok daha iyi. Kendini kanıtlamış özel oyunları ve DualSense bile almak için başlı başına bir sebep. XBOX'lar Daha çok taşınabilir kompakt PC gibiler. Bana pek konsol gibi gelmiyor nedense.
Dual sense çabuk bozulacakmış hissi var, içinden çok fazla elektronik parça var, titreşimden biri bozulsa kol çöp kulağa hoş geliyor ama riskli, Xbox series X daha güçlü bir konsol, özel oyunlara gelecek olursak yılda 2-3 oyun için o kadar para konsola verilmez ve birde 80 eurodan çıkacak oyunları sayarsak, örneğin en son sols rmake 620 TL, diyelim God 5 çıktı, fiyatı 700 den aşağı olmaz

Dual sense çabuk bozulacakmış hissi var, içinden çok fazla elektronik parça var, titreşimden biri bozulsa kol çöp kulağa hoş geliyor ama riskli, Xbox series X daha güçlü bir konsol, özel oyunlara gelecek olursak yılda 2-3 oyun için o kadar para konsola verilmez ve birde 80 eurodan çıkacak oyunları sayarsak, örneğin en son sols rmake 620 TL, diyelim God 5 çıktı, fiyatı 700 den aşağı olmaz
Dualsense, XSX gamepedinden daha sağlam.Kur değişmezse PS studios oyunları 620 TL'ye sabit olacaktır

Arkadaşlar nedeni ile yazar mısınız? Bence PlayStation serisi çünkü kendimi bildim bileli bu konsoldan oynuyorum. PS3, PS4 sorun yaşamadım, akıcı oynanış sunuyorlar ancak arada bir FPS düşüşü yaşanıyor. Sorun yok oynanabilir ama.

Arkadaşlar nedeni ile yazar mısınız? Bence PlayStation serisi çünkü kendimi bildim bileli bu konsoldan oynuyorum. PS3, PS4 sorun yaşamadım, akıcı oynanış sunuyorlar ancak arada bir FPS düşüşü yaşanıyor. Sorun yok oynanabilir ama.

Enis kirazoğlunun çektiği VI.

Enis kirazoğlunun çektiği video var.

Eminim testleri yapılmıştır. En kötü ihtimalle garanti süreci boyunca (2 veya 3 yıl neyse.) sorun çıkarmayacaktır.
Türkiye için bakarsak hiç bir konsol mantıklı değil. Maddi sıkıntısı olmayan adam gidip yine PS5 aldı. Maddi durumu çalkantılı olanlar XBOX, maddi sıkıntısı olan adamda o paraya PC toplarım diyip elindeki PC'yi satıp üstüne para koyarak sistem topladı. Ülkemizdeki ekonomik sebeplerden dolayı iki konsolda mantıklı değil ona bakarsak.
Kolay sahip olunabilen bir ülkede yaşasak sırf kolu ve oyunları için PS5 alacak milyonlar var.

Dualsense, XSX gamepedinden daha sağlam.Kur değişmezse PS studios oyunları 620 TL'ye sabit olacaktır
Türkiye de kurun değişmediğini nerede gördün, kurun değişmemesi için hatta azalması için ülkede üretim yapıp yurt dışına satman gerekiyor, Türkiye de üretilen bir araç Bulgaristan da 90 bin Türkiye 120 bin olduğu bir yerde kur hiç bir zaman düşmez, faiz artırımı dönemsel düşüşler olur, sonra kur yükselir, yine faiz artar yine kur düşer ama alım gücü azalır fiyat artar

NES nereden çıktı? Biz yeni nesil konsollardan bahsediyoruz sen burada yazı yazan insanların çoğundan daha yaşlı bir konsolu anlatıyorsun.
Baslikta hangi konsol daha iyi denmis, arkadas Playstation serisi demis. Bana gore NES hepsinden daha iyi, istedigim her oyunu oynatabiliyor. Neden bu kadar sinirlendiniz, damariniza mi bastim?

Geri
Yukarı