Hangi Linux dağıtımını önerirsiniz?

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 2B
S

Silinen üye 185173

Ziyaretçi
Selamlar, 4 yılı aşkın süredir Kali kullanıyorum ama yalnızca IT işleri için kullandım. Pek kendimi geliştirdim diyemem. Ana sistem olarak Linux'a geçmek istiyorum normalde Parrot kullanıyorum ama arayüzü pek sarmadı. İnternettende güzel arayüz bulamadım. macOS X temalarına bakıyorum ama tam istediğim gibi olmuyor o altta ki görev çubuğunu yapamıyorum falan. Debian alt yapılı hangi Linux dağıtımını önerirsiniz?
Bir de şu temayı Parrot'a kursam sorun çıkar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arch'ın pacman stilini kullanması problem. Hiç kod bilmiyorum Pacman'de bu yüzden kullanmama taraftarıyım. Mint'e gelecek olursak tasarımsal olarak leş bi' sistem. İnternet üzerinden güzel temalar aradım fakat bulamadım. Kalbimde Kali var ama asıl sistem olarak kullanılması güvenlik zafiyeti oluşturduğu için kullanamıyorum.

Kodlar sitesinde mevcut aslında istemiyorsanız kubuntu güzel gider size özelleştirmesi kolay zorluk yaşamışsınız anladığım kadarıyla.

Kurma konusunda sıkıntı yaşıyorum ayda bir deniyorum sonra bu şarkıyı açıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Arch Linux Kurulumu bu rehberi deneyin güncel olmadığı zaman güncellenir. Onun dışında @49823 'in de rehberi var. O da iyidir.

Kodlar sitesinde mevcut aslında istemiyorsanız kubuntu güzel gider size özelleştirmesi kolay zorluk yaşamışsınız anladığım kadarıyla.
Kubuntu'ya şu temayı kurabilir miyim?
GNOME kullandığı zamanlar mı?
Evet, efsane zamanlardı... Acaba 2019.3'u kurum içinde ki temayı alıp Parrot'a kurma şansım var mı? Sorunsuz çalışır mı?

Kubuntu'ya şu temayı kurabilir miyim?
Temayı bilmiyorum kurulur büyük ihtimal.

Acaba 2019.3'u kurum içinde ki temayı alıp Parrot'a kurma şansım var mı? Sorunsuz çalışır mı?
O tema değil ki. GNOME masaüstü ortamının görünüşü. Bir de birkaç GNOME shell eklentisi var.

Pop!_OS kullanarak o görünüşü elde edebilirsiniz.(Eklentileri de kurmanız gerek ve bazı eklentilerin yeni GNOME sürümleri ile uyumluluğu olmayabilir.)

Geri
Yukarı