Hangi markanın ekipmanı alınmalı?

Forse

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar, bilgisayarımı tamamen sattım ve ileride yeni bir ekipman aldığım zaman, tüm markaların aynı olmasını istiyorum. Hem uyum, görünüm hem de driver, program açısından. Razer düşünüyorum. Onun dışında aklıma mantıklı gelen bir marka bulunmamakta. Sizin önerileriniz nedir?
Şu anlık düşündüğüm ekipmanlar bunlar;

https://www.hepsiburada.com/razer-r...MIuu2skt-I8wIVmdV3Ch18sARFEAAYASAAEgIzi_D_BwE (emin değilim öneri olarak bir şeyler paylaşırsanız sevinirim.)
Sevdiğim çok marka var ancak set olarak aklıma gelen olmadı.

Arkadaşlar, bilgisayarımı tamamen sattım ve ileride yeni bir ekipman aldığım zaman, tüm markaların aynı olmasını istiyorum. Hem uyum, görünüm hem de driver, program açısından. Razer düşünüyorum. Onun dışında aklıma mantıklı gelen bir marka bulunmamakta. Sizin önerileriniz nedir?
Şu anlık düşündüğüm ekipmanlar bunlar;

https://www.hepsiburada.com/razer-r...MIuu2skt-I8wIVmdV3Ch18sARFEAAYASAAEgIzi_D_BwE (emin değilim öneri olarak bir şeyler paylaşırsanız sevinirim.)
Sevdiğim çok marka var ancak set olarak aklıma gelen olmadı.
Eğer mikrofon şart değilse lütfen o kulaklığı almayın.

Attığınız ürünlerin toplam fiyatını geçmemeye çalıştım. Razer set dizmek istiyorsanız aşağıdaki ürünlere bakabilirsiniz

Kalan 792 TL ile bütçenize uygun bir Razer mouse alabilirsiniz. Blackshark V2 attığınız kulaklıktan çok daha iyidir.

Attığınız ürünlerin toplam fiyatını geçmemeye çalıştım. Razer set dizmek istiyorsanız aşağıdaki ürünlere bakabilirsiniz

Kalan 792 TL ile bütçenize uygun bir Razer mouse alabilirsiniz. Blackshark V2 attığınız kulaklıktan çok daha iyidir.
Ben şahsen 1000TL'yi hak ettiğini düşünmüyorum.

Steelseries'i aktif olarak eski sistemimde kullanıyordum zaten. Rival 600 ve Apex 3 kullanıyordum. Ancak neden bilmiyorum memnun kalsam bile artık hafif gına geldi. Farklı markalara geçiş yapmak iyi olabilir.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Önerdiğiniz marka var mı? Yoksa Razer güzel bir tercih mi?

Ben şahsen 1000TL'yi hak ettiğini düşünmüyorum.
Hangi ürün 1000 TL'yi hak etmiyor?

Önerdiğiniz marka var mı?
Steelseries, Logitech, Razer, başka aklıma gelmedi. Eğer ekosistem kurmak pek umrunda değilse klavye olarak farklı marka, mouse olarak farklı marka seçersen daha güzel modeller alabilirsin.

Yoksa Razer güzel bir tercih mi?
Razer'in Blackshark modeli kulaklıkları güzel, kendim aktif olarak kullanıyorum 1-2 aydır. Razer'in klavyeleri çok pahalı oluyor genelde, o yüzden membran klavye ekledim en ekonomiği o. Eğer takmayacaksanız klavyeyi farklı markadan tercih edebilirsiniz.

Hangi ürün 1000 TL'yi hak etmiyor?

Steelseries, Logitech, Razer, başka aklıma gelmedi. Eğer ekosistem kurmak pek umrunda değilse klavye olarak farklı marka, mouse olarak farklı marka seçersen daha güzel modeller alabilirsin.

Razer'in Blackshark V2 modeli kulaklıkları güzel, kendim aktif olarak kullanıyorum 1-2 aydır. Razer'in klavyeleri çok pahalı oluyor genelde, o yüzden membran klavye ekledim en ekonomiği o. Eğer takmayacaksanız klavyeyi farklı markadan tercih edebilirsiniz.
Teşekkürler klavyeyi farklı marka almam gerekiyor o zaman. Ne tercih edersiniz? Mekanik ve Red Switch alırım muhtemelen. Blue Switch biraz fazla ses çıkartıyor. İkinci el sitelerden almayı düşünmüştüm. Hem daha ekonomik hem de araştırıp alırsan, güzel sağlam ürünleri alabiliyorsun.

Geri
Yukarı