Hangi masaüstü ortamını kullanıyorsunuz?

3 buçuk yıldır GNOME kullanıyorum.

1695251884153.png

Konuyu okuyunca Linux'a geçesim geldi. Sanal makineye kurup bir şeyler denemek istiyorum.

Ya GTA vc için olmasa bende Linux'a geçecektim başımı yaktı GTA vc Linux'tada çalıştırılamıyormuş öyle bir sorun var sanırım ama bir şey diyeyim mi GTA VCD'e mükemmel oyun ya yıllardır seve seve oynuyorum.

Sık kullandığım KDE masaüstü teması

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231014_191000_071342.png
    Screenshot_20231014_191000_071342.png
    2,6 MB · Görüntüleme: 31
Linux'a geçme nedenlerimden birisi Gnome'du, işin içine girince aralarındaki en tatsız Gnome gelmeye başladı. Xfce, Mate, Kde Plasma, Budgie, Lxqt hepsi Gnome'dan daha çok özelleştirilebilir ve daha şık. Gnome bildiğim cep telefonu arayüzü.

Son düzenleme:
Linux'a geçme nedenlerimden birisi GNOME'du, işin içine girince aralarındaki en tatsız GNOME gelmeye başladı. Xfce, Mate, KDE Plasma, budgie, lxqt hepsi GNOME'dan daha çok özelleştirilebilir ve daha şık. GNOME bildiğim cep telefonu arayüzü.

Aga penthaonda öyle şu an Elementary deyim ama Windows geri döncem her şeyi tam benlik ama ne bileyim Windows'u bayağı kullandım diye eksikliğini hissediyor.

Ya bir de önerdiğiniz bir Windows sürümü var mı mümkünse bol performanslı olsun aklımda Windows 11 var ama oda normalden çok daha fazla sistem harcıyor ve bir de SSD'lerde hız düşürmesi yapıyor.

Geri
Yukarı