Hangi operatörü seçmeliyim?

inf4ndroid

Centipat
Daha fazla  
Şu an Türk Telekom kullanan biri olarak tarifemin bitmesine az bir süre kaldı. Bir ay boyunca bu tarifelerle idare etmem gerektiği düşünüldüğünde, hangi operatöre geçmemi önerirsiniz? Benim aklıma yatan Vodafone çünkü Pass sistemi güzel duruyor. Pass sistemi konusunda da bir sorum var. Red 20 GB tarifesi için iletişim ve müzik Pass ücretsiz gözüküyor. Bu tarifeyi alınca on iki ay boyunca iki Pass sistemini bieden kullanabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone. TT'den kurtulunca direkt Vodafone'a geçeceğim. Tarifleri de gayet güzel.

Vodafone kullanıyorum tam bir pişmanlık. Pass dedikleri sistem internetiniz varsa önce onu harcıyor bittikten sonra internetinizi harcamıyor. Ben Turkcell'e geçeceğim tahatum Ekim'de bitiyor biter bitmez Turkcell pahali ama kaliteli her yerde cekiyor.

1 senedir Bimcell kullanıyorum, evde iken tarifesiz kullanıyordum, yazın da 20GB'lık tarifeyi 42 liraya aldım. Şimdi biraz zam gelmiş ( 15GB 43tl )ama bence hala uygun gibi, zaten yüklemeye falan GB veren kampanyaları da olunca rahatça yetiyor.

Geri
Yukarı