Hangi oyunu bekliyorsunuz?

İlk A Plague Tale oyunun hikayesi gerçekten güzeldi 2. Oyunu'da aynı kalitede bekliyorum.
Benim şu an tamamen tüm hücrelerimle beklediğim ve beklentimin olduğu tek oyun Requiem. Diğerlerinde beklentimi düşük tutuyorum güzel olursa hoşuma gider gitmezse zaten beklentim yoktu derim.

AC Ezio trigoly Remastered.
5 yıl geç kaldınız onun için :p

Sorunun cevabı benim için Overwatch 2. Her şeye rağmen heyecanlıyım oyuna ve umarım ilk oyunun yarattığı etkiyi yaratır yine.

Call of Duty Vanguardı bekliyorum,2 haftası kaldı,betasını oynayan bilir,mükemmel bir oyun olacak,aynı zamanda esporculuğa da kastığım için sabırsızlanıyorum.
E-spor için Warzone iyi diye biliyorum ama bunu size anlatmayacağım. Warzone'ın e-sporunu bana anlatan sizsiniz :D Ama ben çok farklı bir oyun olacağını düşünmüyorum.
Dying Light 2'yi bekliyorum şuan sadece.
Belki de en kaliteli oyunlardan biri olacak ama çoğu kişi oynayamyacak ;(

E-spor için Warzone iyi diye biliyorum ama bunu size anlatmayacağım. Warzone'ın e-sporunu bana anlatan sizsiniz :D Ama ben çok farklı bir oyun olacağını düşünmüyorum.

Belki de en kaliteli oyunlardan biri olacak ama çoğu kişi oynayamyacak ;(
Hocam CoDun esporunda warzone yok,özel turnuvalar var,esporu Call of Duty League adı altında multipalyerdan oluyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı