Hangi puff ve aroması alınmalı?

DipHangs

Hectopat
Daha fazla  
İlk defa alacağım hangi aromayı denemeliyim.
Fiyatlar şu şekilde kazık yemeyelim;
Elf Bar olanlar;
5000'lik 280TL.
9000'lik 500TL.
Vozol olanlar;
7500'lük 400 TL.

Elf Bar olanlar;
5000'lik 280TL.
9000'lik 500TL.
Vozol olanlar;
7500'lük 400 TL.

Ben Vozol 6000 aldım, içerisindekini eğer beğenmezsen likiti (ben beğenmedim) strawberry olanıydı, boşaltıp likit koydum. Ha ekstra olarak Vozol'un likiti ağır biraz alışman gerek ben alışma süreci boyunca 0mg nikotin olan kısaca nikotinsiz likitler kullandım. Eğer alacaksan bizim arkadaş 10binlik Vozol aldı malzeme kalitesi vs. çok güzel alacaksan ondan al, likitini veya tadını vs. beğenmezsen likit alıp koyabilirsin içine. Ben nereden baksan 2 kere fulledim süngerini :D ve hala bana mısın demiyor.

Elf Bar olanlar;
5000'lik 280TL.
9000'lik 500TL.
Vozol olanlar;
7500'lük 400 TL.
Şeftali-Nane favorimdi. Tavsiye ederim.

Bu arada bu pufflar yıllardır yurtdışında kullanılıyor, dayım da getirirdi bana Türkiye'yi ziyaretlerinde. Çoğu ülke yasakladı (ciğerlere su toplama durumundan dolayı), bilginiz olsun.

Eğer aroma istiyorsa Vozol için 3 aromasını denedim, Mangolu olanı güzel fakat 5dk den sonra mideni bulandırıyor kötü gelmeye başlıyor, Elmalı olan ise elmalı soda gibi çok güzel ve fresh bir tadı var. En beğendiğim ise Kivi olan şekerli gibi hissettiriyor ve aşırı güzel geliyor tadı. Ben şuanda kendi likitimi doldurmuş şekilde kullanıyorum, Nikotinsiz OWN marka %20 muzlu kalan %80 i Red Astral yani orman meyveli aromalı kullanıyorum.

Ben Vozol 6000 aldım, içerisindekini eğer beğenmezsen likiti (ben beğenmedim) strawberry olanıydı, boşaltıp likit koydum. Ha ekstra olarak Vozol'un likiti ağır biraz alışman gerek ben alışma süreci boyunca 0mg nikotin olan kısaca nikotinsiz likitler kullandım. Eğer alacaksan bizim arkadaş 10binlik Vozol aldı malzeme kalitesi vs. çok güzel alacaksan ondan al, likitini veya tadını vs. beğenmezsen likit alıp koyabilirsin içine. Ben nereden baksan 2 kere fulledim süngerini :D ve hala bana mısın demiyor.

Süngerin yanma gibi bir olayı var mı?

Şeftali-Nane favorimdi. Tavsiye ederim.

Bu arada bu pufflar yıllardır yurtdışında kullanılıyor, dayım da getirirdi bana Türkiye'yi ziyaretlerinde. Çoğu ülke yasakladı (ciğerlere su toplama durumundan dolayı), bilginiz olsun.
nane yakıyor diyorlar bilemedim

Likit bittikten sonra zorlarsan yakarsın, bitince zaten fış fış diye garip sesler çıkartıyor çekince, bana göre içini göremediğin için her hafta içini açıp süngerine bak ben öyle yapıyorum. Ve asla yanma vs. Olmadı bende.

nane yakıyor diyorlar bilemedim
Aşırı naneli sakız ye ve derin bir nefes al, sanırım ona kastetmişler.

Likit bittikten sonra zorlarsan yakarsın, bitince zaten fış fış diye garip sesler çıkartıyor çekince, bana göre içini göremediğin için her hafta içini açıp süngerine bak ben öyle yapıyorum. Ve asla yanma vs. Olmadı bende.

Aşırı naneli sakız ye ve derin bir nefes al, sanırım ona kastetmişler.
peki aroma önerin nedir

peki aroma önerin nedir
Yeni başlayacaksan eğer, en hafifi Elma ve Kivi (Vozol orjinali olarak) Likit alacaksan eğer çok şey söyleyemem çok çeşit var, benim en beğendiğim hafiflik olarak Red Astral, tat yoğunluğu olarak ise Muz Shake dir, o sebeple ben %20 muz %80 Red astral koydum Vozolun içerisine.

Geri
Yukarı