Hangi RX 5700 XT? Sapphire Nitro+ vs MSI Gaming X

Saphire nitro plus incelemelerin hepsinde msi modelerinden iyi puan ve degerlendirme almis 200 lira fark cok degilse sizin icin saphire oneririm msi gaming x modelinin de bir sikintisi gorunmuyor ama saphire her konuda bir tik daha iyi almadan once kasanizin icindeki yere ve kartin boyutuna dikkat ettin saphire nitro plus baya buyuk bir kart msi daha kucuk ona gore

Teşekkürler. Ancak ben vazgeçtim. İkinci elden 15 ay garantisi olan 2000 liraya Asus Strix GTX 1080 aldım. Zaten bütçemde kısıtlıydı. Taksitle RX 5700 XT düşünmüştüm ama bu kartta bana yetecektir. Ayrıca önceki kartım RX 470'di ve bu sefer Nvidia'ya geçmek istiyordum. Oyun müptelası birisi değilim o yüzden ihtiyacımı karşılar diye düşünüyorum.

Teşekkürler. Ancak ben vazgeçtim. İkinci elden 15 ay garantisi olan 2000 liraya Asus Strix GTX 1080 aldım. Zaten bütçemde kısıtlıydı. Taksitle RX 5700 XT düşünmüştüm ama bu kartta bana yetecektir. Ayrıca önceki kartım RX 470'di ve bu sefer Nvidia'ya geçmek istiyordum. Oyun müptelası birisi değilim o yüzden ihtiyacımı karşılar diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun fazlasıyla karşılar. Bir sorun yaşamadan kullanırsın umarım.

Hayırlı olsun fazlasıyla karşılar. Bir sorun yaşamadan kullanırsın umarım.

Teşekkür ederim. Henüz elime ulaşmadı. Umarım PTT fazla bekletmez. Normalde 1080p monitörüm olsa çok dert etmezdim ama 2K 144 HZ ekranım olduğu için üst seviye kartları düşünmeye başlamıştım. Rekabetçi oyunlarda genel olarak grafiklerin çok önemi olmadığı için 144 FPS'yi yakalayacaktır muhtemelen. Hikaye modlu oyunlarda ise 60 FPS üstünde kalması yeterli benim için.

Ancak insan araştırdıkça hep daha iyisi ve daha üst segment ürünleri almaya doğru gidiyor :)

Teşekkür ederim. Henüz elime ulaşmadı. Umarım PTT fazla bekletmez. Normalde 1080p monitörüm olsa çok dert etmezdim ama 2K 144 HZ ekranım olduğu için üst seviye kartları düşünmeye başlamıştım. Rekabetçi oyunlarda genel olarak grafiklerin çok önemi olmadığı için 144 FPS'yi yakalayacaktır muhtemelen. Hikaye modlu oyunlarda ise 60 FPS üstünde kalması yeterli benim için.

Ancak insan araştırdıkça hep daha iyisi ve daha üst segment ürünleri almaya doğru gidiyor :)

Çok takıntın yoksa güzelce oynarsın, orta ayarlara çekersin gereksiz grafik ayarlarını ama oynarsın 2K akıcı bir şekilde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı