Hangi Renk Switch Tercih edilmeli?

Enes Ars

Kilopat
Daha fazla  
Bugün yeni bir bilgisayar aldım tek eksiğim klavye kaldı. Daha önce hiç kasalı bilgisayar kullanmadığım için klavyeler hakkında detaylı bilgiye sahip değilim. Mekanik bir klavye almak istiyorum, kullanım amacım öncelikle iş sonra oyun olacak. Bu yüzden sessiz bir mekanik klavye istiyorum aynı zamanda da oyun oynayabileceğim. Sizce hangi renk Switch tercih etmeliyim? Bütçem yaklaşık 800 TL. 800 TL'ye kadar olan önerilerinizi bekliyorum.
Ekleme: Numpad tuşlarının olan bir klavyeye ihtiyacım var.

Son düzenleme:
Blue switch kafayı ütüyor uzak durun red switchde yazı yazması pek hızlı olmuyor ben brown ve ya black öneririm ama bu bütçede pek bu switchlerden yok, red alın bence.

Sessiz istiyorsanız membran tercih etmelisiniz ama mekanik demişsiniz o yüzden switch olarak brown, red, blue arasından en sessizi red diğerlerine göre.

Bugün yeni bir bilgisayar aldım tek eksiğim klavye kaldı. Daha önce hiç kasalı bilgisayar kullanmadığım için klavyeler hakkında detaylı bilgiye sahip değilim. Mekanik bir klavye almak istiyorum, kullanım amacım öncelikle iş sonra oyun olacak. Bu yüzden sessiz bir mekanik klavye istiyorum aynı zamanda da oyun oynayabileceğim. Sizce hangi renk Switch tercih etmeliyim? Bütçem yaklaşık 800 TL. 800 TL'ye kadar olan önerilerinizi bekliyorum.

Yorumlarınız için teşekkürler. Yazmayı unutmuşum kusura bakmayın numpad tuşlarının olması benim için çok önemli.

Red switch aradığınız switch türüdür. Brownun hissiyatı bana göre daha iyi ancak biraz pahalı diğerlerine göre. Red sizi memnun edecektir. Yukarıda atılan k552 de en fiyat performans red switch olabilir.

Connectgamenin garanti konusunda kötü olduğu ile ilgili şeyler okudum, alırsanız sorumluluk size ait. 600tl ye daha iyisi yok gibi. Ben olsam bunu alırım.

Yurtdışından geliyor huano red switch.
Bu arada bu iki klavye de kumaradan daha iyi.

Son düzenleme:
Mekanik ve sessiz beraber olan şeyler değil, o-ring taksanız dahi bir yere kadar. En bağandiğim membrane klavye budur, öneririm: HyperX Alloy Core RGB Gaming Keyboard, TU 4P4F5A3 Fiyatı ve Özellikleri

O-ring takılmış ve yağlanmış Razer Green kullanıyorum ben ama kalabalıkta değil, iş yeri gibi yerlerde ya da başka insanların çalıştığı yerlerde kullanılmaz.

Bende Blue veya brown arasında kaldım. Şu an 1 aydır brown Switch kullanıyorum çok memnunum brown Black veya red al bence Blue alma arkadaşımda iyi ki Blue almadın çok baş ağrıtıyor dedi.https://www.incehesap.com/james-donkey-619s-sari-aydinlatmali-ing-q-gaming-mekanik-klavye-fiyati-50574/ bunu aldım sizde numpadli istiyorum demişsiniz ben aldım çok memnunum. Gamepower'dan uzak durun.

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim şuana kadar yaptığım çıkarımlar kesinlikle blue switchden uzak durmam, red yada brown tercih etmem. Sessizlik konusuna da şöyle açıklık getireyim home office çalışıyorum, kulaklık takmadığım zamanlar kulağımı tırmalamasa yeterli 0 sessizlik tabiki beklemiyorum.

Bende Blue veya brown arasında kaldım. Şu an 1 aydır brown Switch kullanıyorum çok memnunum brown Black veya red al bence Blue alma arkadaşımda iyi ki Blue almadın çok baş ağrıtıyor dedi.https://www.incehesap.com/james-donkey-619s-sari-aydinlatmali-ing-q-gaming-mekanik-klavye-fiyati-50574/ bunu aldım sizde numpadli istiyorum demişsiniz ben aldım çok memnunum. Gamepower'dan uzak durun.
Güzel bir klavyeye benziyor maalesef hiçbir yerde stok gözükmüyor.

Numpadli istiyorsanız maalesef Rampage önerebilirim.
Bu meblağda bir parayı Rampage'e vermeye çekiniyorum açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı