Hangi Switch türü tercih edilmeli?

Bütçe
800-900TL

444635

Hectopat
Makaleler
3
Red Switch'ler gayet güzel ancak çok yumuşak olması nedeniyle alışamayacağımı düşünüyorum.

Brown Switch'ler de aynı şekilde gayet güzel ama alacağım klavye K3'te kullanılanlar Kailh Brown Switch'ler ve bunlarda çok sıkıntı yaşayan var.

Sonuç olarak sessiz, çok yumuşak Switch'leri olmayan, sıkıntı çıkarmayacak bir klavye arıyorum. Red Switch alsam alışabilir miyim? Teşekkürler.

Ayrıca öneriniz varsa lütfen %60 olmasın, fonksiyon tuşlarına ihtiyacım var. Numpad olmasa da olur.

Araştırdığım klavyeler de şöyle:

Tuf K3 Brown Switch

Tuf K3 Red Switch

Aorus K1

Tekrar teşekkürler, zaten baktığım bir klavyeydi. İçindeki switchler sorun çıkaracak mıdır? Aorus K1'daki Cherry MX switchler daha iyi olmaz mı? Bilek desteği sorun olmaz zaten daha önce hiç kullanmadım.
Asus'un klavyelerinde hiç bir sorun çıkmaz, korkma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
+ Olarak kablosu ile arabada çekebilirsiniz. 😀

Asus'un klavyelerinde hiç bir sorun çıkmaz, korkma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamam o zaman, K3 olsun. Red switchlere de alışmam gerek artık ne yapalım 😊 Yardımların için teşekkürler.

Zaten rehberinizi okumuştum ancak aradığım cevapları bulamamıştım. Teşekkür ederim. Belki de Kailh Red'lerdeki ekstra 0.5N kuvvet bile işimi görür. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı