Hangi tarayıcı kullanılmalı?

Zaquare

Hectopat
Daha fazla  
Ben şu anda Opera GX kullanıyorum. Ondan önce Chrome kullanıyordumda ben pek sevmiyorum. Chrome ondan önce de Edge'ye bir bakmıştım onu da sevemedim Opera GX en mantıklısı geldi fakat Opera GX'de masaüstünden tarayıcıya geçince ekran sonradan geliyor, biraz yavaş geldi gözüme böyle. Hızlı güzel güvenli tarayıcılar var mıdır? GX nedense YouTube'da ar sıra donuyor da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şu anda Opera GX kullanıyorum. Ondan önce Chrome kullanıyordumda ben pek sevmiyorum. Chrome ondan önce de Edge'ye bir bakmıştım onu da sevemedim Opera GX en mantıklısı geldi fakat Opera GX'de masaüstünden tarayıcıya geçince ekran sonradan geliyor, biraz yavaş geldi gözüme böyle. Hızlı güzel güvenli tarayıcılar var mıdır GX nedense YouTube'da ar sıra donuyor da.

Microsoft Edge kullanıyorum gayet memnunum bir bakabilirsin istersen.

Ben şu anda Opera GX kullanıyorum. Ondan önce Chrome kullanıyordumda ben pek sevmiyorum. Chrome ondan önce de Edge'ye bir bakmıştım onu da sevemedim Opera GX en mantıklısı geldi fakat Opera GX'de masaüstünden tarayıcıya geçince ekran sonradan geliyor, biraz yavaş geldi gözüme böyle. Hızlı güzel güvenli tarayıcılar var mıdır GX nedense YouTube'da ar sıra donuyor da.
Internet Explorer👌

Yeni konular

Geri
Yukarı