Hangi tarayıcı kullanılmalı?

Microsoft Edge eski Internet Explorer ile arasında uçurum farklar var. Ek olarak eski Opera GX kullanıcısı olarak, Opera GX'i asla önermiyorum sayfaların yavaş açılması, içindeki VPN'nin yavaş olması, Ad Blocker'in hiç bir işe yaramaması gibi daha bir çok sebepten ötürü önermiyorum.

Ben şu anda Opera GX kullanıyorum. Ondan önce Chrome kullanıyordumda ben pek sevmiyorum. Chrome ondan önce de Edge'ye bir bakmıştım onu da sevemedim Opera GX en mantıklısı geldi fakat Opera GX'de masaüstünden tarayıcıya geçince ekran sonradan geliyor, biraz yavaş geldi gözüme böyle. Hızlı güzel güvenli tarayıcılar var mıdır? GX nedense YouTube'da ar sıra donuyor da.
Firefox ve Brave deneyebilirsin.
İkisi de güzeldir fakat Brave fazla kullanmadım.
Firefox arayüzü ve takipçi engelleme özelliği hoşuma gidiyor.

Opera da iyi fakat önermeme sebebim sahibinin çinliler olması ve bu vireonun sonuna doğru Linus abimizin dedikleri.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu anlık Edge kullanıyorum. Chrome'dan ne farkı var hala anlayamadım.
Daha az RAM yiyor.
Ve ekrana çizme vs.

@yasinetrus Yandex veri toplama ayarlarını kapatmaya izin vermiyor. Ayrıca sadece 32-Bit sürümü bulunuyor. Sisteminizde 64-Bit üstü bir işletim varsa, 32-Bit uygulama kullanmak performanstan ödün vermek demektir. Asla 64-Bit uygulama gibi akıcı ve güvenli olmazlar. O yüzden tavsiye ettiğim bir tarayıcı değil.

Geri
Yukarı