Hangi telefon markasını tercih ediyorsunuz?

Çok bir beklemtik benim telefondan. Uygun olması ve performanslı olması yeterde artar.
Yani şimdi ha Apple ha Xiaomi ikisi de telefon isteklerimi karşılıyor. Tabi Android tercih ederim geenellikle.

Ben Huawei tercih ediyorum.
1. Görsellik olarak hoşuma gidiyor.
2. Arayüzü, menüleri, tuşları iptal edip parmak hareketleriyle kullanıma son derece uygun.
3. Gelen cevapsız aramaların, sizi kaç saniye boyunca çaldırdığını gösteren kendine has bir özelliği.
4. Reklamları çok zekice.
5. Servis ağı mükemmel. Bazı günlere özel, ücretsiz bakım bile yapıyorlar.
6. Google'ın uyguladığı politika Huawei'e tutkumu daha da arttırdı. Düşünsenize, çok büyük bir darbe yapıldı ve hala ayakta.

Ben Huawei tercih ediyorum.
1. görsellik olarak hoşuma gidiyor.
2. arayüzü, menüleri, tuşları iptal edip parmak hareketleriyle kullanıma son derece uygun.
3. gelen cevapsız aramaların, sizi kaç saniye boyunca çaldırdığını gösteren kendine has bir özelliği.
4. reklamları çok zekice.
5. servis ağı mükemmel. Bazı günlere özel, ücretsiz bakım bile yapıyorlar.
6. Google'ın uyguladığı politika Huawei'e tutkumu daha da arttırdı. Düşünsenize, çok büyük bir darbe yapıldı ve hala ayakta.

3 Numara her telefonda yok mu?

Arkadaşlar, nedenleri ile yazın. Sohbet muhabbet olsun.
Ben Xiaomi çünkü fiyatına göre güzel donanımlar sunuyor ve memnunum telefonumdan.
iPhone her zaman kalitedir. Kimse kalkıp "7 bin ona vereceğime 3 bine xioami alırım." olaylarına girmesin. iPhone'a 7 bin verirsin 5 sene telefonun güncelleme alır, 7 sene kullansan bile takılma donma olmaz. 2 sene önce 7 bin tl ye çıkan iPhone 11 hala 7 bin. Yani satsan zarar etmezsin. Kullanması aşırı kolay ve çok sadedir. Ve piyasadaki en dürüst markadır yani bir telefonun fiyatı hep sabit kalır android tarafında dün 3 bin olan telefon bugün 2 bin olur.Xioami 1 sene önce çıkardığı modellere bile güncelleme getirmez. 2-3 sene sonra donmalar takılmalar başlar. Satmak istesen bile iyi bir fiyata satamazsın. İlle de andoid alıncaksa Samsung alınır. Hangisinin mantıklı olduğunu siz düşünün.

İlk telefonumu almaya gittiğimizde Lumia'ların çıktığını bilmiyordum. Telefon piyasasını pek takip etmiyordum. Gördüğüm an aldım hemen. Aileme fazla yük olmamak için en kötüsünden Lumia 520 almıştım. Google amca iş yapmasa da bir şekilde idare ediyorduk. Sonra Microsoft aldı ve fişi çekildi.

Babamda ve çevremdeki birkaç kişide görmemle beraber Sony almaya karar verdim. Onda da fakir tercihiyle Xperia M4 Aqua aldım. O da güzeldi. Onun da hafızası iyice kanser etmeye başlayınca bıraktım. Türkiye'de Sony satılsa Sony alırdım ama Nokia/Microsoft gibi Sony de gitti.

Ben de Samsung'a geçtim. Samsung sevmeyenlere müjdeli haber! Yakında o da batar/gider. Şimdilik A50 kullanıyorum. Bunu da tasarımını sevdiğim için aldım. Aslında S3'ün tasarımını daha çok seviyorum ama çok eskide kaldı, günümüzde kullanılmaz.
Şirket batırma gibi bir özelliğin mevcut mudur acaba? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı